Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rozbił się kolejny bus z Ukraińcami. Nie żyje jedna osoba

Środowy poranek rozpoczął się kolejnym tragicznym w skutkach wypadkiem ukraińskiego busa. Zginęła jedna osoba, trzy zostały ranne.

Do wypadku doszło w środę około godziny 4 nad ranem w miejscowości Natalin w gminie Kamień w powiecie chełmskim. Na drodze wojewódzkiej nr 844 Chełm – Hrubieszów bus uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem mężczyzna z nieustalonych jeszcze przyczyn, zjechał na pobocze a następnie renault uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła na miejscu, trzy zostały przetransportowane do szpitala.

Ofiarą jest 29-latka. Kolejne dwie pasażerki i kierowca z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdem 39-latek był trzeźwy.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Przez kilka godzin ruch w miejscu wypadku odbywał się z utrudnieniami.

(fot. policja)
2016-08-24 08:37:02

29 komentarzy

  1. spieszyli się na swoje narodowe święto 25-lecie niepodległej Ukrainy

  2. wizy wprowadzić będzie bezpieczniej na drogach dla nas Polaków, ta ukraińska sfołocz jest jak dzicz jakaś, nie powinni mieć możliwości kierowania pojazdami na naszych drogach gdyż nie znają przepisów, zostawić im buty albo przewóz polskimi środkami transportu!!!

  3. Ci Ukraińcy Jeżdżą przemęczeni tymi busami i osobówkami, raz za takim jechałem co o włos i by zaparkował na znaku.

  4. Powiem tak żal osób którzy giną i sa poszkodowane w tych wypadkach ale kierujący busami szczególnie z Ukrainy sieją postrach ma drogach naszego województwa. Sam byłem uczestnikiem wypadku z busem z Ukrainy bo Pani zachciało się wyprzedzać pojazdy omijajace mnie z prawej strony podczas gdy wykonywałem skręt upewniajac się wczesniej ze nikt nie chce mnie wyprzedzic.rezultat =5 osob rannych.więcej rozwagi! !!!