Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rowerzysta wpadł do przydrożnego rowu po potrąceniu i stracił przytomność. Kto widział to zdarzenie?

Zamojscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 26 lipca tego roku w Nieliszu. Kierujący rowerem po potrąceniu przez nieustalony pojazd wpadł do rowu i stracił przytomność. Kierowca samochodu odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu cykliście.

Do zdarzenia doszło 26 lipca tego roku około godziny 21:10 w Nieliszu w powiecie zamojskim, na drodze wojewódzkiej nr 837. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty.

Na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 20-letni mieszkaniec gminy Nielisz jechał rowerem od strony miejscowości Staw Noakowski w kierunku Nielisza. W pewnym momencie został potrącony przez kierującego nieustalonym pojazdem. 20-latek spadł z roweru i przewrócił się do przydrożnego rowu tracąc przytomność. Kierujący pojazdem odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Leżącego w rowie mężczyznę zauważył kierowca białego busa. Kierujący tym pojazdem zatrzymał się i udzielił rowerzyście pomocy. 20-latek został przetransportowany do szpitala. Poszkodowany nie pamięta marki, czy też koloru pojazdu, którego kierowca doprowadził do zdarzenia. Policjanci na poboczu drogi w miejscu, gdzie doszło do wypadku odnaleźli elementy rozbitego oświetlenia pojazdu. Prawdopodobnie pochodzą one z pojazdu sprawcy zdarzenia.

Kierowca busa, który pomógł rowerzyście oraz osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają wiedzę na jego temat proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 2, telefon kontaktowy: 47 815 19 00. Informacje w tej sprawie można zgłaszać również bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego zamojskiej Policji telefonując do godziny 15:30 pod numer: 47 815 14 22. Można zadzwonić także na numer 112 lub zgłaszać się osobiście do najbliższej jednostki Policji.

(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. W Stawie Kloakowskim jest najbiedniejszy w regionie sklep

Z kraju