Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kradzież okularów, wódki i szampana, a także roweru. Policjanci poszukują tych osób (zdjęcia)

Lubelscy policjanci poszukują sprawców trzech kradzieży na terenie miasta. Osoby podejrzewane o te czyny zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Każdy, kto je rozpoznaje, proszony jest kontakt z mundurowymi.

Kradzież markowych okularów

Do kradzieży dwóch par markowych okularów doszło w jednej z galerii handlowych. Sprawca, wykorzystując nieuwagę ekspedientek, ściągnął zabezpieczenia z wybranych przez siebie okularów i schował je do torby. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę z poniższego zdjęcia, proszony jest o kontakt z I Komisariatem Policji w Lublinie – telefon 47 811 45 73.

Zobacz zdjęcie osoby poszukiwanej

Kradzież wódki i szampana

Kolejne zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów przy ulicy Lipowej w Lublinie. Widoczny na zdjęciu mężczyzna dokonał kradzież dwóch butelek wódki oraz dwóch szampanów o łącznej wartości ponad 600 złotych. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z IV Komisariatem Policji w Lublinie – telefon 47 811 48 00.

Zobacz zdjęcie osoby poszukiwanej

Kradzież roweru

Na następnym zdjęciu znajduje się sprawca kradzieży roweru przy ulicy Pocztowej. Mężczyzna najpierw obserwuje pozostawiony bez zabezpieczenia rower, a następnie dokonuje kradzieży. Straty oszacowano na ponad 800 złotych. Jeśli ktoś ma wiedzę o tym zdarzeniu, proszony jest o kontakt z III Komisariatem Policji w Lublinie – telefon 47 811 58 00.

Zobacz zdjęcie osoby poszukiwanej

(fot. pixabay.com, Policja Lublin)

7 komentarzy

  1. Toż to Abudl Monky Bin Klapa student z Syrii ostatnio obywatel Chełma.

  2. Nieee, to jest uchodźca z Afganistanu

  3. Cham bity deską:)

    w Brazylii za kradzież, złodziej poddawany jest godzinnej deskoterapi połączonej z popularną stygmatyzacją dłoni w następstwie czego przestaje kraść w trybie natychmiastowym 😀

  4. Toż to Makumba szukać w KPN

  5. To przyjaciele pełowców i fach do grabieży ten sam.

  6. Od razu mandacik za brak kagańca w sklepie. Wróć, maseczki

  7. To znany wazeliniarz ze Świdnika , WYZNAWCA LGBT

Z kraju

Polityka i społeczeństwo