Utrudnienia w ruchu na drodze S12. Pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne

W sobotę rano w Snopkowie pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne. Występują utrudnienia w ruchu na drodze S12, na pasie w kierunku Chełma.

W sobotę rano na drodze S12 w miejscowości Snopków pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne, na pasie w kierunku Chełma/Zamościa. Do zdarzenia doszło na odcinku pomiędzy węzłem Lublin Sławinek a węzłem Lublin Czechów.

Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Obecnie służba utrzymania drogi S12 zabezpiecza miejsce zdarzenia, ruch odbywa się prawym i środkowym pasem ruchu. Zablokowany jest lewy pas ruchu na jezdni w kierunku Chełma/Zamościa.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 11.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

  1. kolejny mistrz asfaltu na aucie :P. Czy doczekam dnia, kiedy patologia w niemieckich złomach zakończy pajacowanie z prędkością. Poniemiecki złom (vw, audi, bmw) to nadal kopyto pod gazem, często wspomaganym drugim gazem. Ale patologia obecnie rządzi na asfalcie, na barierach i na słupach 😀

    • Ta patologia najczęściej jeździ na mocno zużytym i starym ogumieniu, bo przecież handlarz powiedział, że opony jeszcze spokojnie na 2 sezony. Popada deszcz i nagle bolid ląduje na barierkach, bo patolus nie pomyślał, żeby zdjąć nogę z gazu. Najważniejsze to wyjechać jak najpóźniej, żeby dotrzeć jak najszybciej. Na szczęście jeden nie będzie miał czym jeździć przez jakiś czas.

    • Miłośniku polskiej motoryzacji zapomniałeś o porsche, mercedesie, oplu, skodzie, seacie, bugatti i kilku innych( niemieckich „złomach”). Chciałbym zobaczyć twoje wyczyny w polskiej myśli technicznej może byś nawet ta najnowsza czyli wspaniała „izera morawiecka”. Pokaż jak się powinno jeździć po polskich drogach. Jak nas nauczysz może będziemy lepiej jeździli?

  2. Czy może chodzi o białe bmw?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)