Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rolnicy, w których wjechał kierowca renaulta, nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Mamy nagranie zdarzenia (wideo)

To 58-latek z gminy Trzydnik Duży wjechał po południu w protestujących w Kraśniku rolników. Na szczęście po badaniach okazało się, że trzech poszkodowanych nie doznało obrażeń ciała.

138 komentarzy

 1. Ostatni sprawiedliwy

  Krowy doić! Się buraki na ulicę powysypywaly no kto i kiedy to posprząta?

 2. Ludzie manipulowani przez media Tuska uważajcie bo za kilka dni to świństwo, które jecie spowoduje zablokowanie oddziału chirurgii w każdym szpitalu i skróci wam życie o kilka lat. Nie macie pojęcia ile umytej zgnilizny z Ukrainy musicie zjadać. Wiem bo na granicy widziałem tą ukraińską jakość. Termin spożycia ciastek miną w 2021 roku. Poczytajcie co pisze bardzo drobnym druczkiem. Nie dajcie się zmanipulować Tuskowi bo on służy niemcom, którzy sprowadzają tą truciznę.

  • Niemcy z Bayer i BASF produkują chemię i nasiona które rolnicy później używają. To jest główny cel tego protestu. Jak zostaną wprowadzone ograniczenia w stosowaniu pestycydów i herbicydów to te koncerny stracą miliardy euro. Chłop zawsze był naiwny i dawał sobą manipulować, nic się w tej kwestii nie zmieniło.

 3. Nie wiadomo ile środków na KPO dla Polski uruchomi KE. Ważne jest dlaczego to robi. Z jednej strony płaci Tuskowi za pełną spolegliwość i wyprzedaż na raty państwa. Z drugiej-daje kiełbasę wyborczą przed wyborami do PE. A Polska? Będzie spłacać i oddawać władzę. Podbój XXI wieku.

 4. Dymisja rządu ryżego szwaba jak najszybciej.

  • Wiele razy mówiłem i uważam dalej: Piss podpali Polskę lub rozpęta wojnę aby tylko zatrzeć ślady swoich przestępstw i zdrady Polek i Polaków do jakiej się dopuścił przez 8 ostatnich lat.

 5. Jednak będzie wojna polsko polska bo widzę że niektórym jak się ręcznie czegoś nie wytłumaczy to podręczniki historii nie pomogą. Bywa. Brawo rolnicy

  • Chłopstw utuczone unijnymi dotacjami, ogłupione przez piss jak Rosjanie u putina, nawet nie wiedzą za czym już strajkują. Jednak piss w rozwiązywaniu protestów był dużo bardziej zdecydowany niż obecna władza która rozczarowywuje i pozwala na takie cyrki utrudniające życie normalnym ludziom. Wiele razy mówiłem i uważam dalej: Piss podpali Polskę lub rozpęta wojnę aby tylko zatrzeć ślady swoich przestępstw i zdrady Polek i Polaków do jakiej się dopuścił przez 8 ostatnich lat.

  • Nowacka zaraz będzie paliła te podręczniki więc czytajcie jak najszybciej bo zaraz nie będziecie mieli czego.

  • Tylko trolom ruskim zalezy na wojnie polsko-polskiej . Mozliwe że agentura moskiewska wspomaga te prostesty, ba są im bardzo na rękę. Osłabiaja Ukrainę , a dodatkowo powowdują chaos i nastawiają ludzi jednych na drugich.

 6. Ludzie manipulowani przez piss uważajcie bo za kilka dni to świństwo, które jecie spowoduje zablokowanie oddziału chirurgii w każdym szpitalu i skróci wam życie o kilka lat. Nie macie pojęcia ile umytej zgnilizny z roji musicie zjadać. Wiem bo na granicy widziałem tą kacapską jakość. Termin spożycia ciastek miną w 2021 roku. Poczytajcie co pisze bardzo drobnym druczkiem. Nie dajcie się zmanipulować pisowi bo on służy ruskim, którzy wprowadzają tą truciznę.

 7. to już nie są rolnicy tylko terroryści. zblokowali cały Kraśnik, nie mam jak dojechać na wizytę z dzieckiem do lekarza na którą czekamy od 2 miesięcy.

  • Jakie to wzruszające.

   • tak wzruszające jak twoja głupkowata odpowiedź.

   • Typowy wyborca piss – on jest „wybrańcem” a reszta to gorszy sort. Blokują karetki na sygnale i OSP. Jak można się cieszyć z czyjejś krzywdy? Piss doprowadził do tego że ch@m jest dumny z swoejgo ch@mstwa.

    • Żadna karetka propagandowy przygłupie z po nie była blokowana przez protestujących słusznie rolników.

  • Kiedyś ludzie do lekarza chodzili piechotą.

   • Kiedyś pługi ciągnęły woły.

   • Typowy wyborca piss – on jest „wybrańcem” a reszta to gorszy sort. Blokują karetki na sygnale i OSP. Jak można się cieszyć z czyjejś krzywdy? Piss doprowadził do tego że ch@m jest dumny z swoejgo ch@mstwa.

 8. Da się odczytać tablice rejestracyjne tego agresora?

 9. Gdzie jest sto obietnic tfuska frajerzy 😂

 10. Dlaczego kierowca dostał mandat a nie te ćwoki, co tam robili na jezdni? Na swoim polu niech sobie protestują. Kmiot od wieków miał robić na panów i dostać za to tyle żeby z głodu nie zdechł, a teraz im się w d… poprzewracało.

Dodaj komentarz