Rodzinna zbrodnia w naszym regionie. Syn zaatakował nożem rodziców, matka zginęła, ojciec walczy o życie (foto)

Syn zaatakował nożem rodziców. Kobieta zginęła na miejscu, mężczyznę śmigłowcem przetransportowano do szpitala. Jego stan jest ciężki. Policjanci zatrzymali 24-latka.

W poniedziałek po godzinie 18 mieszkańcy Biłgoraja zauważyli mężczyznę, który chodził po terenie jednego z osiedli wymachując trzymanym w ręku nożem. Zaniepokojeni powiadomili o wszystkim policję. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol.

Funkcjonariusze zlokalizowali opisywanego przez świadków mężczyznę i dokonali jego zatrzymania. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec miasta. W trakcie wykonywania z nim czynności wyszło na jaw, że wcześniej zaatakował on nożem swoich rodziców.

Do miejsca zamieszkania 24-latka od razu pojechali policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego. Zastali tam leżące w kałuży krwi dwie osoby. Kobieta już nie żyła, mężczyzna znajdował się w ciężkim stanie. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

Obecnie nie są jeszcze znane motywy działania 24-latka. Jak nas poinformowano, wcześniej miał on się leczyć psychiatrycznie.  Został osadzony w policyjnej celi. Na miejscu zbrodni wciąż prowadzone są czynności. Policyjni technicy zabezpieczają też wszystkie ślady i wykonują oględziny. Wszystko nadzoruje prokurator.

(fot. Biłgorajska.pl)

Zobacz również

31 komentarzy

 1. Straszne ….

 2. Bezstresowe wychowanie działa……szkoda rodziców poświęcili życie, pieniądze, energię i co otrzymali? Jak widać nie potrzeba zezwolenia i ograniczenia dostępu do broni, nożami, tasakami i siekierami się powybijamy, a nawet jakby była nieograniczona dostępność do broni to i tak dużej większości nie było by na nią stać.

  • Dlaczego szkoda. Spójrz na ulice, Idz do byle jakiego sklepu zobacz co się dzieje. 3/4 rodziców nie jest w stanie zapanować nad swoim „dzieciątkiem” .
   Myślisz co wyrośnie z kilkulatka któremu od małego wszystko wolno,nie ma żadnego wychowania „bo to tylko dziecko”?
   Tacy jak ten młodzieniec, i ci których oglądasz czasem na ulicy-jedyne co prezentujący sobą to chamstwo i brak kultury. Z kosmosu ci ludzie nie przylecieli. Wyrośli właśnie z takich „tylko dzieci”.
   Tutaj rodzice zapłacili kare za „prawidłowe wychowanie synunia”.
   Kto ma dzieci w szkole, i stara się wychować dziecko na rozumnego człowieka wie o czym mówię, ile razy syn wracał ze szkoły posiniaczony, a rodzice gówniarstwa które go pobiło w ogóle się tym nie przejmowało?

   • niestety, coś takiego jak bezstresowe wychowanie, resocjalizacja więźniów…nie działa…już dawno to stwierdzono…niestety nie działa też leczenie psychiatryczne psychopatów…

 3. bezstresowe wychowanie prosze bardzo

  • Moja mama znała tą kobiete która, zgineła… jej syn miał chorobę psychiczną.

   • I chodził luzem, tak samo jak sprawca tej strzelaniny w szkole. Może jednak warto zainwestować w psychuszki ( izolować i zapobiegać), a nie tylko w więzienia (to już dla tych, co dopiero skrzywdzą ludzi)?

   • w takim razie czego łaził na wolności zamiast być zamkniętym i leczyć się w psychiatryku. A tak wiem, psychiatra stwierdził, że wyleczony.

   • Jeśli Twoja mama znała kobietę, która została zaszlachtowana przez „dziecko”, które miało „chorobę psychiczną”, to według Ciebie co to znaczy ?
    Czy to znaczy, że psychola nie należałoby izlolować, czy nie mówić (nie pisać) o nim źle bo raz, że to dziecko, a dwa, że jakieś takie raczej nie udane?

    • Po pierwsze nie rodzina decyduje o wsadzeniu osoby pełnoletniej do psychiatryka i nie każdy leczony psychiatrycznie trafia na oddział zamknięty. Opinia lekarza tu zawiodła.

 4. Nie znacie sytuacji i tego co kierowało chłopaka. Może oni systematycznie mu niszczyli życie.

  • Nie zapominaj że oni dali jemu go.

  • Zastanów się czy przypadkiem ty komuś nie zniszczyłeś życia…

  • Nie broń go…24 lata. To mógł się wyprowadzić i usamodzielnić jeżeli mu niszczyli życie.

  • skoro mu niszczyli życie był na tyle dorosły żeby dawno odejść z domu…takie jednostki trzeba odizolować od społeczeństwa…przynajmniej tyle…skoro nie można nic wiecej zrobić

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Mnie to wyglada, na to, że niszczyli mu życie niechcąc systematycznie dawać mu na kolejne flaszki. Przez to bezstresowo wychowane dziecko sie zestresowało i zaciukało starych, żeby mu więcej nie dostarczali stresu.
   Ciekawe tylko kto go przyjmie jak go wypuszczą z tych „obserwacji”. Żeby chociaż nóż mu oddali, żeby mógł się bronić przed „ludową sprawiedliwością”.

  • Dali mu życie. Ahaha. Może był wpadką jak to czasem bywa?

 5. Biłgoraj stan umysłu

 6. Trep miał wybór mógł odejść od rodziców, zgotował im śmierć. Te końskie chore psychicznie łajno, nadaje się tylko do utylizacji. Nie zgadzam się na utrzymywanie i leczenie tego ścierwa, za moje pieniądze z podatków,Temu czemuś należy się tylko i wyłącznie śmierć.

 7. Spoko. Niech ustawy dalej nie regulują w sposób właściwy kwestii osób chorych psychicznie a takie sytuacje będą miały miejsce.

 8. Każdy lewak który twierdzi że nie powinno być kary śmierci powinien się postawić na miejscu tych zamordowanych!
  Hrjterom kij w… Oko.
  Odpowiedzialność są czynny i to wszystko!

  • Wychodzi więc na to, że cały Kościół to lewaki. Dlaczego zatem lewaki go tak opluwają?

  • Powiedz to Tomaszowi Komendzie,ciekawe czy ci odpowie czy od razu w ja…pe nie dostaniesz.

  • Franciszek Papież

   Nie popieranie kary śmierci = lewactwo. Świetnie, jestem chrześcijaninem za lewaka sie nie uważam a nie jestem za karą śmierci. Jestem za wykupieniem terenu na dalekiej Syberii, otworzenie obozu pracy, gułagu i odsyłaniu tam najcięższych przypadków. Lewactwo jest do doopy ale prawactwo też.

 9. Czytać ze zrozumieniem nie potraficie ? pisze wyraźnie leczył się psychiatrycznie .

  • za dużo się tego określenia używa…ludzie leczą się psychiatrycznie…np na depresję…bo to da się wyleczyć…no powiedzmy zaleczyć…psychopaty się nie wyleczy i nikt go nie zmusi do brania leków jak nie jest pod ścisłą kontrolą…

 10. nie ma czegoś takiego jak "leczenie psychiatryczne "

  Kto wymyślił termin „leczenie psychiatryczne ” ? Psychol to psychol i nie da się tego wyleczyć …można jedynie farmakologicznie złagodzić objawy …ale to nadal psychol i zawsze będzie niebezpieczny dla otoczenia ..jedyne „leczenie „to izolacja w zakładzie do końca zycia ,a najlepiej likwidacja fizyczna takich osobników …tak samo jak wszelkiej maści morderców czy innych zwyroli ….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8342zł 0.52%
  • GBP 5.2727zł 0.6%
  • EUR 4.5627zł 0.66%
  • CHF 4.1473zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja