Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

BMW przebiło się przez bariery energochłonne na obwodnicy Lublina. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W poniedziałek po południu na obwodnicy Lublina doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. BMW przebiło się przez bariery linowe i zatrzymało na przeciwległym pasie ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 18 na obwodnicy Lublina, pomiędzy węzłami Szerokie a Węglin. Na wysokości miejscowości Uniszowice samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Moszenek, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono, mężczyzna kierujący BMW jechał w kierunku Rzeszowa. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na lewą stronę, uderzyło w linowe bariery energochłonne, przebiło się pod nimi i zatrzymało na przeciwległym pasie jezdni.

Kierowca z obrażeniami ręki został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest lewy pas jezdni w kierunku Zamościa.

(fot. lublin112.pl)

23 komentarze

 1. Brak Mózgu Widzę
  ??‍♂️

 2. Znowu bmw… Napęd na tył.

 3. to nie był ten as z dysa w swoim gnojowozie:-)???

 4. jak widać liny wytrzymały, tylko pewnie słupki wyrwało z ziemi skoro przeszedł pod linami.
  Pytanie, czy te słupki są przytwierdzone do podłoża zgodnie z zasadami, bo ewidentnie całe to zabezpieczenie nie spełniło swojej funkcji.

 5. Szeryf z ulicy

  Kupię to beemke, ktoś coś wie.

 6. tak ja wiem że beemka to główny dostawca ostrzy gillette:)

Z kraju

Polityka i społeczeństwo