Piątek, 21 czerwca 202421/06/2024
690 680 960
690 680 960

Rodzinna tragedia w Parczewie. Przedsiębiorca zabił żonę, następnie popełnił samobójstwo

W jednym z domów w Parczewie znaleziono zwłoki małżeństwa. Dotychczasowe ustalenia wskazują, iż mężczyzna najpierw zabił swoją żonę, następnie odebrał sobie życie.

W poniedziałkowy wieczór policjanci zostali zaalarmowani o zwłokach znajdujących się na terenie jednej z posesji przy ul. Kościelnej w Parczewie. W jednorodzinnym budynku mieszkalnym natrafiono na ciała kobiety i mężczyzny. Byli oni małżeństwem. Jak nam przekazano, tego makabrycznego odkrycia dokonał syn.

Przez wiele godzin na miejscu prowadzone były policyjne czynności. Funkcjonariusze zabezpieczali ślady, jak też prowadzili ustalenia, co do możliwych przyczyn oraz okoliczności zdarzenia. Wszystko wykonywane było pod nadzorem prokuratury.

Jak nam przekazano, wstępnie już wiadomo, że mężczyzna miał najpierw zabić swoją małżonkę, następnie popełnić samobójstwo. Jeżeli chodzi o przyczynę, nieoficjalnie wiadomo, że kobieta miała poinformować wcześniej swojego męża, iż zamierza się z nim rozstać.

Narzędziem zbrodni był nóż. To przy jego pomocy mężczyzna pozbawił kobietę życia. Następnie miał napisać do syna SMS-a z informacją, o tym, co się stało. Zanim ten przyjechał do domu rodziców, jego ojciec zdążył popełnić samobójstwo. Mężczyzna był znanym z Parczewie przedsiębiorcą z branży pogrzebowej. Obecnie w dalszym ciągu policjanci wraz z prokuratorem prowadzą we tej sprawie czynności wyjaśniające.

(fot. archiwum/zdjęcie ilustracyjne)

20 komentarzy

 1. Ludzie!
  To Franio ma żonę!??? Myślałem że ma tylko rowerek i rozbuchane ego.
  Współczuję kobiecine, jeżeli w domu też tak snuje swoje niekończące się ciągi myślowe pochodzące z wyimaginowanych teorii.

 2. Jak zwykle cebulaki beda wypisywac brednie mistrzowie klawiatury Stalo sie tragedia jest niema gdybac.
  Zal chlopakow oby oni dali rade to udzwignac.
  Zegnaj Pawel..

 3. A może to kara boska za sprzedaż wadliwego Chryslera pogrzebowego konkurencji z wisznic