Rodzina zgłosiła zaginięcie 39-latka. Mężczyzna wpadł nietrzeźwy za kierownicą niemal sto kilometrów od domu

Najpierw było zgłoszenie o zaginięciu i obawa, że mężczyzna może nie wrócić do domu. Potem został ona znaleziony niemal sto kilometrów od miejsca zamieszkania, 39-latek nietrzeźwy kierował pojazdem.

W miniony poniedziałek rodzina 39-latka zgłosiła jego zaginięcie. Mężczyzna tego dnia rano wyjechał z domu do pracy zostawiając wiadomość sugerującą, że może nie wrócić już do rodziny.

Domownicy o wszystkim zaalarmowali policjantów. Ogłoszony został alarm dla całej jednostki. Dzięki technicznym środkom wsparcia, wspólnym działaniom i szybkiej reakcji funkcjonariuszy, 39-latek został namierzony na terenie powiatu lubartowskiego, w gminie Firlej przez patrol policji z Kocka.

Jak się okazało, 39-latek kierował pojazdem marki Mazda mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Samochód, którym się poruszał pojechał na policyjny parking. Po przeprowadzonych czynnościach procesowych 39-latek został przekazany rodzinie.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. ”Dzięki technicznym środkom wsparcia, wspólnym działaniom i szybkiej reakcji funkcjonariuszy”. Między wierszami jest napisane. ”Policjanci otrzymali od rodziny numer telefonu, który został namierzony przez logowanie”.

 2. Za te 1,5 promila powinien zastać zawleczony przed oblicze sędziego, a następnie przekazany na np. 150 dni do kryminału, a nie rodzinie.

 3. „Po przeprowadzonych czynnościach procesowych 39-latek został przekazany rodzinie.” – brzmi jakby dziecko zgubiło się i oddali mamusi….

  • Powinien od razu pójść do aresztu i na przymusowe leczenie dla alkoholików, i taki system byłby pożądany dla wszystkich złapanych na jeździe po spożyciu alkoholu.

 4. Współczuję, przemoc domowa wyrządzana przez kobiety

  Szkoda chłopa, napił się z desperacji. Pewnie miał w domu babe jędze. Współczuję, przemoc domowa wyrządzana przez kobiety …

 5. Typowa gadka alkoholików ! Zawsze znajdą usprawiedliwienie chlania ,a to że musiał ,a to że się zdenerwował ,a że zle się odezwała ogólnie wszyscy winni tylko nie on .Żałosny jesteś mięczaku bez charakteru . Nałogi świadczą o twojej mikrej osobowości .

 6. Mazda… I wszystko jasne. Widzieliście kiedyś trzeźwego woźnicę tego chrupka?

 7. A ja uważam.ze jest jakieś drugie dno tego co się tam wydażylo…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu