Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Radzyń Podlaski: Zwłoki małżeństwa w mieszkaniu. Para nie żyła od kilku dni

Dzisiaj wieczorem w Radzyniu Podlaskim znaleziono zwłoki starszego małżeństwa. Sprawą zajmuje się prokuratura.

W poniedziałek około godziny 17. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim został powiadomiony, że jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Przesmyckiego od kilku dni świeci się światło. Co więcej przez ten okres nikt nie widział mieszkającego tam starszego małżeństwa. Sąsiedzi obawiali się, że mogło im się coś stać, zwłaszcza że pomimo pukania i dzwonienia do mieszkania, nikt nie odpowiadał. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe.

Funkcjonariusze dostali się najpierw do garażu, następnie do wnętrza domu a tam w jednym z pomieszczeń odnaleźli zwłoki obojga mieszkańców. Strażacy sprawdzili wnętrze pod względem obecności tlenku węgla, jednak aparatura nic nie wykazała. Jak ustaliliśmy, zmarli to małżeństwo 60-latków.

Obecnie przyczyny ich zgonu badają policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze nie udzielają na razie żadnych informacji na ten temat. Wiadomo tylko, że mieszkali oni samotnie. Według wstępnych ustaleń para nie żyje od kilku dni. Jakie są przyczyny ich śmierci ustali to postępowanie – poinformowano nas wieczorem.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-03-16 22:54:48

6 komentarzy

  1. Główne Centrum Lansu i Podrygiwania Epileptycznego

    Jakie są przyczyny ich śmierci ustali to postępowanie – poczekamy, poczytamy.
    Chyba, że 112 straci zainteresowanie tematem i nie opublikuje wyników „losowania”.

  2. Pewnie dzieci dały o sobie znak?

  3. to wszystko bo nie ma toru…po prostu z rozpaczy…