690 680 960

Przyłącz się do akcji „Gorączka Złota”. Pomóż dzieciom z biednych rodzin

Zapraszamy do udziału w akcji „Gorączka Złota”. Włączyło się już do niej m.in. Starostwo Powiatu Świdnickiego oraz Urząd Miasta Świdnik.

W minionym tygodniu zarząd klubu Honorowych Dawców Krwi PCK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy „PZL-Świdnik” SA: Prezes Andrzej Słotwiński oraz członkowie zarządu Dariusz Danielak i Eugeniusz Kurza spotkali się ze starostą świdnickim panem Dariuszem Kołodziejczykiem. Podczas spotkania Zarząd Klubu przedstawił założenia i cele akcji.

Wcześniej skarbonki akcji trafiły do Urzędu Miasta Świdnik oraz do PZL Świdnik.

W każdej chwili można dołączyć się do akcji, kontaktując się z właściwym Oddziałem Rejonowym PCK (dane kontaktowe na http://lublin.pck.pl/pagesregion,235.html).

„Gorączka Złota” polega na zbiórce monet o nominałach 1, 2 i 5 groszy. Każdy może się w nią włączyć, zbierać monety w domu, pracy, szkole. Środki zebrane w akcji posłużą do przygotowania wypoczynku wakacyjnego dla dzieci najuboższych oraz zakupu wyprawek szkolnych na nowy rok szkolny.

Szczegóły oraz regulamin akcji znajduje się na stronie Lubelskiego Oddziału Okręgowego PCK w zakładce „Gorączka Złota„.

2016-01-28 18:24:27
(fot. Nadesłane)

2 komentarze

  1. sama jestem biedna , zarabiam 1600 na reke, ale niedlugo spier****dalam z tego kraju, tym biednym dzieciom polecam to samo

  2. Witam mam prośbę do ludzi o dobrym sercu proszę o jaką kolwiek pomoc ..jesteśmy rodziną czteroosobowa ja mąż i dwójka małych dzieci w wieku roku i trzech lat ..ja jestem chora mam problemy z kręgosłupem raz chodzę raz nie jestem przed operacją od kręgosłupa paraliżuje mi nogi . Mąż pracuje dorywczo ponieważ ja nie jestem wstanie nawet czasami się podnieść z łóżka A ktoś musi zająć się dziećmi ..nie mamy nikogo bliskiego ..mieszkamy na stancji na 30m ..za stancje płacimy 800zl plus rachunki już nie dajemy rady po prostu jest coraz ciężej dlatego proszę o jaką kolwiek pomoc ubrania dla dzieci .żywność .pampersy ..Nie jesteśmy rodzina patologiczna u nas nie ma alkoholu [email protected]

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas