Przepuszczali przechodzącą przez jezdnię kobietę z wózkiem. Kierująca fordem wjechała w skrzynkę elektryczną (wideo)

Po raz kolejny, na skrzyżowaniu ul. Kunickiego i Reja, doszło do zdarzenia drogowego. Jego przebieg został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Tym razem na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godzinie 12:26 na ul. Kunickiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Reja samochód osobowy uderzył w skrzynkę elektryczną. Na miejscu interweniowała policja oraz pogotowie energetyczne.

Jak nas poinformowano, przez przejście dla pieszych przechodziła kobieta z dzieckiem w wózku. Poruszające się z obu stron pojazdy zatrzymały się, aby umozliwić pieszej bezpieczne pokonanie jezdni.

Tymczasem kierująca fordem kobieta, która jechała w kierunku centrum, nie zachowała ostrożności i nie chcąc staranować znajdującego się przed nią auta zjechała z jezdni. Tam jej pojazd uderzył w skrzynkę elektryczną i otarł się o słup trakcji trolejbusowej.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Przebieg kolizji zarejestrowała kamera monitoringu Centrum Okulistycznego Balmed. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, wideo Centrum Okulistyczne Balmed)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. *** jedzie tępo, ślipia w srajfon wlipia…

 2. Franiu szpital psychiatryczny zezwala Ci na napisanie komentarza.

  • No właśnie, kto winien? Kobieta z wózkiem? A może ten kombiacz siwy co najpierw niby stanął przed pasami, a później wyrwał z kopyta? Bo przecież nie paniusia.

 3. Gdzie ta kolizja na filmie ?

 4. miszcz…..

 5. Kamil '98 z BMW E46 (rejestracja LCH).

  To nie pierwszy raz kiedy tak się kończy przestrzeganie prawa o pierwszeństwie pieszych na przejściach. Jeden hamuje, drugi nie zdąża i kolizja gotowa. Plus dla kierowcy Audi za refleks.

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   Tak się kończy nieprzestrzeganie nakazu zachowania szczególnej ostrożności i zmniejszenia prędkości przy dojeżdżaniu do przejścia dla pieszych.

   • Bredzisz. Jak baba miała trzymać odległość jak pewnie siedziała z łbem w srajfonie. Może kiedyś trafisz na taką na przejściu to zmądrzejesz.

    • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

     A od kiedy to wolno korzystać z telefonu podczas jazdy? Rozumiem, że jakby wjechała na czerwonym świetle na skrzyżowanie gapiąc się w smartfona, to też byś miał pretensje do tych, którzy jechali na zielonym?

     • Po tym komentarzu jestem już pewna na bank-tłumaczenie ci tego co się dzieje na drodze to trochę jak kobyle fizyki kwantowej…

 6. Trzeba było polajkiwac paznokcie koleżanki na FB…😂

 7. Ja ścignąbym kolesia co pierwszej kolejności chamował a później ruszył z kopyta

  • Koleś przytomnie kontrolował sytuację również za swoim samochodem i w porę uciekł – jakby nie ruszył, to idiotka zaparkowałaby mu w bagażniku.

 8. srebrny mandat za glupote zarobil

 9. w ty Balmedzie powinni załozyc kanał na fb – stłuczka live.
  Zimna krew pieszej- bum, a ona spokojniutko w swoją stronę

 10. na znaku zakaz dla koniowatych,a kobyła fordem wjechała

 11. A ja myślałem, że jest taki przepis, który zabrania jeżdżącym na co dzień furmanką przesiadać się „na samochody”. ( Jeżeli już to na traktory ) Myślałem też , że takie „głupie” to już się u nas nie rodzą !! ( Jeżeli już to tylko do „obciągania” , a nie do kierowania czymś co ma ‚kunie mechaniczne” ). W gardło z połykiem i do przodu !!! – Droga Pani jeździcielko.

  • Rozumiem że rodzice ci tak robili, że sądzisz że to odpowiednia kara? Wyrazy współczucia, zgłoś się na terapię czy coś… Albo od razu na oddział zamknięty, bo nic ci już nie pomoże

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1503zł 0.38%
  • GBP 5.0538zł -0.01%
  • EUR 4.5234zł -0.29%
  • CHF 4.2688zł -0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport