690 680 960

Przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym, kosztowało ją to 2000 zł

Kierująca pojazdem osobowym przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci ukarali kobietę wysokim mandatem oraz punktami karnymi. Co więcej, 29-latka straciła na trzy miesiące uprawnienia.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chełmie prowadzący w minioną niedzielę pomiar prędkości w miejscowości Sawin zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Volvo.

Kobieta kierująca autem przekroczyła prędkość o 61 km/h w obszarze zabudowanym. 29-letnia mieszkanka gminy Chełm, zgodnie z nowymi przepisami, za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem karnym w wysokości 2000 złotych. Jej konto zostało też obciążone dziesięcioma punktami karnymi i na 3 miesiące straciła prawo jazdy.

Wyższe kwoty mandatów za wykroczenia w ruchu drogowym to efekt nowych przepisów obowiązujących od 1 stycznia 2022 roku, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa na naszych drogach. Niestosowanie się do obowiązujących przepisów, zwłaszcza dotyczących ograniczenia prędkości, przyczynia się bezpośrednio do powstania tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

(fot. Policja Chełm)

28 komentarzy

 1. Faktycznie, oni istnieją

  To właśnie przez Was są tak duże mandaty
  Jak można tak łamać przepisy ..no JAK ?
  Lekceważycie prawo, lekceważyć przepisy

  Niczego nie szanujecie a szczekacie, że Wam się należy.
  Na szacunek trzeba było pracować a teraz ponosimy wszyscy konsekwencje Waszych wybryków.
  Jeździcie pijani, naćpani, recydywa z zakazem prowadzenia, przekraczacie prędkość, nie zatrzymuje się się przed pasami. I te telefoniki i fejsiki. Ilu ja widzę dziennie kierowców co siedzą w tych telefonach.
  Mam nadzieję, że zniknięcie szybko z ulic naszego kraju

  Nowy taryfikator obowiązuje od stycznia a już mamy wysyp grzybów. Nie ma, że nie wiedziałeś .
  To właśnie Ci, którzy kozaczą będą cierpieć katusze i płakać jak dzieci bo upadły i zdarły sobie kolano

  • Niestety ale trudno się z Tobą nie zgodzić, jeśli brakuje zdrowego rozsądku i myślenia to władza próbuje okiełznać bydło. Tylko co z przepisów i zakazów jak kierowcą każdy może być nawet ten bez mózgu byleby egzamin zdał. Przy okazji obrywają ci co myślą.

   • Z drugiej strony Ci krzykacze i roszczeniowcy co uważają że im się należy sami wybrali sobuie taką władzę, więc w czym problem? Niech teraz ponosza konsekwencje swoich wyborów.

 2. Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

  Przepisy jakie są każdy widzi, a jak chce je łamać i kozaczyć niech płacze i płaci

 3. Ciemny ludu po-pisowski. Zamiast biadolić zacznijcie zastanawiać się nad (bez)sensownością wprowadzonych zakazów i ograniczeń. Bo jak nikt nie zacznie na to zwracać uwagi to na każdym skrzyżowaniu będzie znak stopu, w promieniu kilometra od każdego pojedynczego domu teren zabudowany a na kilometrowej pustej drodze dwa przejścia dla pieszych (zresztą ludzie jak i zwierzęta mają je w d..ie i przebiegają gdzie chcą). Tradycyjnie ***** ***

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie