Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

„Przejechał mnie własny traktor”. Mężczyzna miał prawie 3 promile (zdjęcia)

29-letni traktorzysta, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie, wczoraj zadzwonił na numer alarmowy i zgłosił, że został przejechany przez własny pojazd. Wkrótce mężczyzna odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

Wczoraj wieczorem na terenie gminy Rudnik doszło do groźnego zdarzenia. Krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w okolicy lasu jeździ traktorzysta, który prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. Kilka chwil później, mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy, prosząc o karetkę pogotowia i tłumacząc, że spadł z ciągnika, który następnie po nim przejechał.

Podczas dojazdu na miejsce, policjanci znaleźli poturbowanego mężczyznę. Okazało się, że był nim 29-letni mieszkaniec gminy Rudnik. Według ustaleń mundurowych, mężczyzna spadł z ciągnika podczas jazdy i wpadł pod jego koła. Na szczęście, nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

Teraz 29-latek będzie musiał zmierzyć się z poważnymi konsekwencjami swojego postępowania. Oprócz surowych kar finansowych i zakazu prowadzenia pojazdów, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

„Przejechał mnie własny traktor”. Mężczyzna miał prawie 3 promile (zdjęcia)

„Przejechał mnie własny traktor”. Mężczyzna miał prawie 3 promile (zdjęcia)

„Przejechał mnie własny traktor”. Mężczyzna miał prawie 3 promile (zdjęcia)

(fot. Policja Krasnystaw)

Autor: redakcja

8 komentarzy

 1. Jeszcze raz: Wszystko co dobre zawdzięczamy Bogu !

  Jakby „niekumaci” nie „czaili” o co „kaman”, dodam:
  Jeździł pijany, została podjęta decyzja o karze: spadł, ciągnik po nim przejechał, nikomu innemu nic się nie stało.
  Samo dobro.

 2. Szkoda że temu opojowi ten traktor po tym zachlanym łbie nie przejechał – problem by był rozwiązany na zawsze.

  • Stiepan (brat)

   W tę świętą, 1 Majową niedzielę zaprawdę powiadam Wam: szkoda, że przeżył.

 3. … trzeźwy by nie przeżył , a pijak dostał szansę na poprawę , może z kościoła wracał ? … ściana wschodnia w pigułce , traktor , 3 promile – norma

 4. Kolejny traktor nie zarejestrowany i pewnie nie ubezpieczony. Dlaczego policja toleruje takie pojazdy na drodze. W ciągu żniw jadą takie z przyczepami że zbożem a nawet hamulców nie ma w takich zestawach i świateł.

 5. to juz 2 idiota ktory sam na siebie zadzwonil na polije w ciagu 3 dni na 112

Z kraju