Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny pożar w regionie. Nie żyje kobieta (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w miejscowości Tarnawatka-Tartak w powiecie tomaszowskim doszło do tragicznego w skutkach pożaru budynku mieszkalnego. Nie żyje 72-letnia kobieta.

Do pożaru doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Tarnawatka-Tartak w powiecie tomaszowskim, w gminie Tarnawatka. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęte jest jedno z mieszkań w budynku wielorodzinnym.

Na miejscu interweniowały cztery zastępy strażaków. Akcja gaśnicza trwała niespełna godzinę. W trakcie gaszenia mieszkania strażacy natrafili na ciało 72-latki. Niestety kobiety nie udało się uratować. Pozostałe osoby zamieszkujące budynek bezpiecznie go opuściły.

Obecnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności pojawienia się ognia oraz szacowanie strat. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w sprawie pożaru.

Tragiczny pożar w regionie. Nie żyje kobieta (zdjęcia)

Tragiczny pożar w regionie. Nie żyje kobieta (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

3 komentarze

  1. Sama jest sobie winna nie przestrzegała przepisów przeciw pożarowych i naraziła innych na niebezpieczeństwo.

    • Niebezpieczeństwo jest większe z powodu że ty nie siedzisz w wariatkowie tylko chodzisz na wolności i wypisujesz brednie.Lecz się człowieku puki czas.

  2. Pomiziaj mnie kotkiem (wiosennym)

    Chyba ostatnia ofiara pieca w tym sezonie. Teraz jest wysyp motocyklistów, jeszcze z miesiąc i zaczną się topielcy. Niby selekcja negatywna wciąż trwa, ale ten naród nic nie mądrzeje…

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo