690 680 960

Prowadził BMW po narkotykach. W aucie miał amfetaminę i marihuanę

Mieszkaniec Białej Podlaskiej stanie przed sądem za jazdę pod wpływem środków odurzających. Oprócz tego mężczyzna odpowie za posiadanie marihuany oraz amfetaminy.

W minioną sobotę funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej, na drodze krajowej nr 2 w Kaliłowie, zatrzymali do kontroli kierowcę pojazdu marki BMW. Mężczyzna dziwnie się zachowywał, więc na miejsce wezwano patrol policji. Wstępne badanie 30-latka przeprowadzone przez policjantów potwierdziło w organizmie kierowcy amfetaminę i marihuanę.

Mundurowi podczas przeszukania pojazdu ujawnili w nim plastikowe pudełko z białym proszkiem i roślinnym suszem. Jak się okazało była to amfetamina oraz marihuana. Ujawniona ilość amfetaminy wystarczyłaby do sporządzenia ponad 40 porcji dilerskich tego narkotyku. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia.

W niedzielę 30-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Wkrótce stanie przed sądem, gdzie odpowie za posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

5 komentarzy

  1. BMW ostatnio jakoś cicho o tej marce było myślałem że wszystkie już rozbili a tu proszę wpadł następny ułomny.

  2. Nie się dziwnie zachowywał. Tylko jakiś społeczniak co jedyne czym się zajmuje, to donoszenie i obserwowanie sąsiadów go p*o*d*p*i*e*[email protected]!o#l$i%ł. Z mojej strony to mam nadzieję, że mieszkańcy ustalą który dziad z ucha strzela i pociągną go do podwórkowo-osiedlowej odpowiedzialności.

  3. Czyli norma, że bmw to tylko dla ćpunów i nieudaczników życiowych.

  4. To był prawdziwy bimmerfest.

  5. no Bimmer wypowiedz się co udowodnił i pokazał ten wyznawca kultu zardzewiałej puszki i welurków z plastkiowym kokpitem i ceną od 2000 tys na OLX ? bo wg mnie koljny pajac o mózgu wilkości gałki zmiany biegów i bajerujący obworząc dziwewczyny na wyczerpanie swoiim złomem ha ha

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Sprawdź program Festiwalu Re:tradycja – Jarmark jagielloński. 19-21 sierpnia, Lublin – Stare Miasto
Święto muzyki tradycyjnej oraz finał projektu „Zagraj nam muzyczko. Graj na cały kraj!”
Największe wydarzenie w Lublinie dla osób z niepełnosprawnością
Dożynki dworskie w Muzeum Wsi Lubelskiej
Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin