Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Posiadał kilkaset gramów narkotyków. Twierdził, że marihuana pochodzi z własnej uprawy

Włodawscy policjanci zatrzymali 21-latka, który posiadał narkotyki. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że środki odurzające są jego własnością, a marihuana pochodzi w własnej plantacji. Sąd zadecydował o tymczasowym areszcie dla mieszkańca gminy Sławatycze.

Włodawscy policjanci uzyskali informację, że 21-letni mieszkaniec gminy Sławatycze może posiadać w miejscu swego zamieszkania narkotyki.

W miniony poniedziałek mundurowi pojechali do domu mężczyzny. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości środków odurzających w postaci blisko 100 gramów mefedronu oraz ponad 333 gramów marihuany.

Mężczyzna oświadczył, że środki odurzające stanowią jego własność, a marihuanę uprawiał w zaroślach za posesją. Sprawcę zatrzymano i przewieziono do komendy, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Dziś sąd zdecydował, że najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Włodawa)

Autor: redakcja

8 komentarzy

  1. Takie braki w ustawie to trzeba dopisać do bezkarności+

  2. Zioło ziołem. Mało szkodliwe ale za mefedron 10 lat z miejsca mu dowalić.

  3. Policjantki

  4. Jaki dzban, teraz mu jeszcze dowalą za produkcję…posiadanie jest bodaj do 3 lat, a wytwarzanie 10 lat.

    • dzban to ty jesteś, za posiadanie znacznych ilości na pewno nie jest 3 lata, doucz sie dzbanie.

  5. Śmieszne. Gościa jak kryminalistę w kajdany dwóch funkcjonariuszy. A jak dziecko typ zabij bo myslal że dzik? To jaki wyrok? Śmiech na sali. JUż nie wspomne o pijakach aktorach redaktorach którzy rozbijają sie po mieście.

Z kraju