Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

Audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Dwoje pasażerów w szpitalu

W nocy z poniedziałku na wtorek w miejscowości Niedziałowice Drugie pojazd osobowy uderzył w drzewo. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło dwoje pasażerów. Dzisiaj z kierującym będą prowadzone dalsze czynności procesowe.

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w miejscowości Niedziałowice Drugie w gminie Rejowiec w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autem marki Audi 22-letni mieszkaniec gminy Rejowiec na łuku jezdni, podczas mgły, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jadąca z nim 16-letnia pasażerka i 31-letni pasażer, który był nietrzeźwy, z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Mundurowi zatrzymali kierującego. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Zabezpieczona została od niego krew do badań na obecność narkotyków. Dzisiaj z jego udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe.

(fot. Policja Chełm)

14 komentarzy

 1. Stary koń i zjedzona przez korniki furmanka jest ładniejsza niż ten złom. Na chwilę będzie bezpieczniej.

  • A czego byś oczekiwał za wieloletni pojazd samochodowy w cenie jak za średniej klasy nowy rower czy hulajnogę elektryczną. I znacznie mniej niż jedno koło od lepszego roweru.

  • Samochód w cenie lepszych butów na rower.

  • Niebawem (dzięki polityce rządu) na stacjach paliw będą promocje typu:

   „Zatankuj do pełna – samochód gratis.”

   • E tam. Za Tuska najniższa była 1680 brutto a paliwo 5.28 i nikt nie nażekał. Teraz najniższa 2 razy większa i wszyscy nażekają że paliwo drogie a nie widziałem nigdzie jeszcze po 11 zeta.

 2. A czy pasażer był zaszczepiony na Covid-19, jest żonaty i ma dzieci, a może nie płaci alimentów?
  Bo informacja o jego nietrzeźwości jest tak samo potrzebna jak powyższe 🙂

 3. Zauważyliście, że częstotliwość wypadków z udziałem aŁdi nie wynosi już 75% lecz zeszła gdzieś do 50%. Co to się z powiatowymi mistrzami kierownicy. Już większość zaliczyła rów, drzewo czy przepust i zostały na trwałe usunięte z wyścigów?

 4. I przeżyli niestety.

 5. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Robiecie sobie jaja z 22-letniego dziecka, a to przecież mgła była straszna, do tego ciemo jak i Afroamerykanina w odbycie, no i ten zakręt nie tylko źle wyprofilowany, ale jak na złość „nie posypali”….

 6. Dziadek ze Slamsowa

  Ach te wstrętne przydrożne drzewa… najbardziej złośliwe są te rosnące 10-50 metrów za rowem.
  Cała nadzieja w tym, że męczennicy motoryzacji z czasem wytną je przy pomocy swoich (bywa, że drogich) autek.

Z kraju

Sport