690 680 960

Pościg za kierowcą audi. Mężczyzna staranował dwa radiowozy i ukrył się w hotelu

Gdy udało mu się uciec przed ścigającymi go radiowozami, miał nadzieję, że policjanci go nie znajdą. Zatrzymano go nawet pomimo tego, że zatrzymał się w hotelu. Niebawem usłyszy zarzuty.

W sobotę około godziny 17 policjanci zostali powiadomieni, że na teren stacji paliw przy ul. Międzyrzeckiej w Łukowie przyjechało auto, którego kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol. Funkcjonariusze zastali opisywane audi, jednak znajdujący się za kierownicą mężczyzna nie zamierzał wykonywać wydawanych mu poleceń.

Był agresywny, wyzywał funkcjonariuszy jak też odmawiał poddania się badaniu alkomatem. Policjanci postanowili wezwać posiłki. Wtedy kierowca audi uruchomił pojazd i ruszył do przodu. Uderzył w stojący przed jego autem radiowóz, a wyjeżdżając ze stacji paliw, wjechał w kolejne policyjne auto. Następnie zaczął uciekać w stronę Międzyrzeca Podlaskiego.

Policjanci, pomimo uszkodzonego radiowozu, ruszyli za nim w pościg. W pewnym momencie audi wjechało na przebiegającą przez las drogę. O ile uciekinierowi udało się przejechać, policyjna kia nie dała rady pokonać gruntowej drogi. Jednak radość ze zgubionego pościgu u kierowcy audi nie trwała długo.

Mężczyzna był bowiem znany policjantom, dlatego też od razu skierowali się oni do jego miejsca zamieszkania. Ten jednak spodziewając się czekających tam funkcjonariuszy, pojechał do jednego z hoteli w powiecie radzyńskim. Dzisiaj rano został zatrzymany. Znaleziono przy nim marihuanę i amfetaminę. Dodatkowo okazało się, że 33-latek nie posiada prawa jazdy, a audi, którym się poruszał, nie jest zarejestrowane i nie posiada ubezpieczenia.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-04-09 22:30:53

18 komentarzy

 1. po staranowaniu radiowozu powinien dostać od razu trochę ołowiu.

 2. skoro policjanci znali tego jegomościa to nie rozumiem ich pościgu wystarczyło spokojnie pojechać do domu i go ująć a nie działać tak aby ten szaleniec stwarzał większe zagrożenia w ruchu uciekając przed policją

  • nie każdy przestepca wraca grzecznie od razu w miejsce zameldowania by zawineła go policja 🙂

 3. Auto nie zarejestrowane a blachy jakieś miał ?

 4. Dla takich właśnie najlepsza byłaby publiczna chłosta – co za szkoda, że się już nie stosuje!

 5. Ehhhh, Ci kierowcy Audi 🙂

 6. hahahaha śmieje siĘ z was dziady na wiejskiej bo prawa wobec pijaków- bandytów drogowych nie potraficie ustanowić !!!! Ilu jeszcze takich podludzi trzeba zatrzymać a ilu musi zginąć aby mega góówniane prawo zmienić. ONI MAJĄ W DOOPIE WASZE PRZEPISY I WAS ! DO ROBOTY !

 7. Zatrzymają kierowcę na chwilę, a co z autem oddadzą żeby dalej kpił sobie z naszego prawa i innych uczestników ruchu. Sorry ale przy takiej ilości wykroczeń konfiskata auta powinna być AUTOMATYCZNA

  • Jeśli samochód nie był jego, to konfiskata auta obchodziłaby go tyle, co zeszłoroczny śnieg, a odebrałbyś własność komuś, kto być może nie miał nic wspólnego z popełnionymi czynami.

   • Widzisz jakiś problem w uzyskaniu AUTOMATYCZNEGO odszkodowania od UFG dla prawowitego właściciela za szkodę całkowitą? Ile w Polsce masz przypadków użycia pojazdu przez osobę pod wpływem, nie będącą właścicielem? Trzeba tylko chcieć (na Wiejskiej)!

    • Nie żartuj. Jeśli prawowity właściciel powierzył auto, komuś kto je skasował uciekając przed policją to nie dostanie złotówki z ubezpieczenia AC. Chyba nie wierzysz, że ubezpieczyciel jest na tyle naiwny i nie wykorzysta tego faktu tylko już leci z kasą. A co ma do tego UFG to już zupełnie Cię nie rozumiem

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin