Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek przy wyprzedzaniu. Cztery osoby trafiły do szpitala

W niedzielę w miejscowości Serniki pojazd osobowy uderzył w drzewo. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 11 w miejscowości Serniki w powiecie lubartowskim. Policjanci interweniujący na miejscu wypadku ustalili, że kierujący pojazdem marki Renault podczas wyprzedzania pojazdu marki Audi stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył o audi, a następnie zjechał z drogi do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Cztery osoby podróżujące renaultem zostały przetransportowane do szpitali w Lublinie i Lubartowie. Kierująca audi nie ucierpiała w zdarzeniu. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2018-04-09 21:38:46
(fot. Straż Pożarna Lubartów)

6 komentarzy

  1. Następny „miszcz ” kierownicy …w dodatku 38 lat …wstyd i żenada ,bo zwykle w tym wieku wiekszosć kierowców już myśli i nie popełnia takich gówniarskich błedów

    • Jak ty głupi chyba. Pomysl wyprzedzNie to trudny manewr wystarczy kawaleczek mokrego asfaltu lekkia dziurka i komczy sie tak wlasnie nie musiala to byc wina kierowcy renault tylko asfaltu.zrobia dobry asfalt to mniej wypadkow bedzie

      • Wystarczy pomyśleć że jak się ma mało koni pod maską i obciążone auto 4 osobami , to na takich ” duktach ” lepiej nie wyprzedzać . Co daje takie wyprzedzanie ? To że pięć minut wcześniej będziesz u celu . A może browca chce się szybciej wychlać ? To teraz będą pili , ale z kroplówki .

  2. renufka sie zepsuła temu wsioku

  3. Może nie załączył się napęd antygrawitacyjny montowany w tym modelu seryjnie.

  4. tam na tej drodze jest taki krzywy asfalt ze wcale sie nie dziwie ze mogl zgubic przyczepnosc.