Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poranna kolizja audi i BMW na skrzyżowaniu w Lublinie (zdjęcia)

We wtorek rano na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W rejonie zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 8 na skrzyżowaniu ul. Ducha z al. Solidarności w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – audi i BMW.

Jak nam przekazano, osoba kierująca audi wjechała na skrzyżowanie, na którym znajdował się pojazd BMW, poruszający się w kierunku ul. Północnej. Po chwili doszło do zderzenia obu pojazdów.

W rejonie kolizji mogą występować utrudnienia w ruchu. W momencie zdarzenia na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna.

(fot. nadesłane)

16 komentarzy

  1. wszystkim łyso

    Sektor żuka. Dziurawe drogi i brak sygnalizacji od miesiąca, to norma. Przyjechał szambonurek parszawy i po budżecie.

  2. A po co tam niby włączać światła? Teraz jeździ się płynnie, a stłuczek tyle co ze światłami. Prędzej na Zelwerowicza/Bohaterów września by się przydały, czy Związkowej/Bursaki.

  3. Poranna to jest ulica a nie kolizja, sami pisaliscie o niej.

  4. Niech tych świateł nie włączają. One działały bez sensu. Jadąc od strony eski zawsze świeciło się czerwone. Na zielonym przejeżdżało max 3 samochody o ile pierwszy się nie zagapił. To jakiś mierny inżynier albo idiota programował długość świecenia. Teraz dla mnie jest rewelacja. Przepuszczę sobie kilka samochodów i wjeżdżam a nie czekam aż zdążę załapać się na chwilowe zielone.

Wiadomości z info112