Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci z mikołajkowym prezentem w domu dziecka. Mundurowi też coś otrzymali (zdjęcia)

Komendant Powiatowy Policji w Krasnymstawie, podinspektor Szymon Mroczek wraz z policjantami krasnostawskiej policji odwiedzili Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Krasnymstawie. Mundurowi przekazali dzieciom mikołajkowy prezent. Został on ufundowany przez policjantów i pracowników cywilnych KPP w Krasnymstawie, przy wsparciu policyjnego związku zawodowego.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy szczególnie chętnie obdarowujemy innych prezentami. Tę okazję postanowili wykorzystać krasnostawscy policjanci.

– W akcję włączyli się mundurowi i pracownicy cywilni pracujący w krasnostawskiej komendzie. Policjanci byli w stałym kontakcie z pracownikami placówki i wiedzieli czego potrzeba dzieciakom. Za zebrane na komendzie pieniądze zakupiono suszarkę do ubrań, którą wręczył Komendant Powiatowy Policji w Krasnymstawie podinspektor Szymon Mroczek wraz z przewodniczącą Związku Zawodowego Policjantów komisarz Anną Podgórską oraz policjantami Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego. Policjanci w podziękowaniu otrzymali od dzieci słodycze i ręcznie wykonany świąteczny upominek – informuje starszy sierżant Anna Chuszcza z krasnostawskiej Policji.

To bardzo ważne, żeby przy takich okazjach pamiętać o innych i dzielić się z nimi tym, co mamy. Ten dzień sprawił wszystkim dużo radości.

– Życzymy wszystkim wychowankom i pracownikom krasnostawskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej dużo uśmiechu i samych radosnych chwil – dodaje starszy sierżant Anna Chuszcza.

Policjanci z mikołajkowym prezentem w domu dziecka. Mundurowi też coś otrzymali (zdjęcia)

fot. Policja Krasnystaw

7 komentarzy

  1. Mundurowi też coś otrzymali – tylko nie granatnik przerobiony na głośnik, litości.

    • Kolejny artykuł z cyklu wybielania policji. Brakuje dopisku że uratowali im życie bo mogli pałować te dzieci a tego nie zrobili.

  2. I super! Od zmiany dyrekcji w placówce dzieci są w końcu radosne i zadbane. Nowa pani dyrektor zadbała o remont i odświeżenie domu dziecka. Mają nowe meble, czyste ściany i łóżka wspaniałe wyposażenie! Oby tak dalej! Jako były wychowanek mogę tylko pogratulować! Powodzenia! Życzę wszystkim pracownikom, dyrekcji i wychowankom zdrowych, spokojnych świąt! Pozdrawiam

  3. Od to prezent zrobili aż artykuł trzeba pisać. Po 50 groszy się zrzucili ?

  4. Śpieszmy się wybaczać policjantom ich dokonania, bo tak szybko odchodzą ?

  5. tak bez kagańcòw i pałowania

Dodaj komentarz