Tragiczny pożar domu. Nie żyje mężczyzna (zdjęcia)
09:32 17-12-2023 | Autor: redakcja

Do pożaru doszło w sobotę przed godziną 21.00 w miejscowości Kapronie w powiecie janowskim. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem jest objęty budynek mieszkalny o konstrukcji drewnianej. Na miejscu interweniowało sześć zastępów straży pożarnej.
W trakcie akcji gaśniczej strażacy natknęli się na częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny. Wstępne ustalenia wskazują, że w pożarze zginął 61-latek. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego pożaru.
Wstępne ustalenia wskazują, że w budynku doszło do zaprószenia ognia.

fot. OSP Dzwola

fot. OSP Dzwola

fot. OSP Dzwola

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane
Ten pożar był mniej tragiczny niż ten co dwie osoby ucierpiały. A gdyby nikt się nie przypiekł, to nie byłby wcale tragiczny.
Jasiu,pajacu nie będę ci tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz.Moze w życiu się ,,przypieczesz,,to zrozumiesz ludzką tragedię.
Mądrzy ludzie piszą mądre komentarze. A tutaj…brak słów na pustkę.
Te „swojak”, a czy to ja zacząłem dzielić pożary na tragiczne, mniej tragiczne i nietragiczne, a artykuły na PILNE i niepilne, czy redakcja 112 ?