690 680 960

Policjanci szukają tego mężczyzny. Chodzi o oszustwo na BLIK-a

Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzny widocznego na opublikowanych zdjęciach. Jak informują mundurowi, ma on związek z oszustwem na BLIK-a.

Łukowscy policjanci prowadzący postępowanie w sprawie oszustwa na BLIK-a, do którego doszło we wrześniu 2019 r., poszukują mężczyzny widocznego na opublikowanych zdjęciach.

Funkcjonariusze ustalili, że nieznany sprawca włamał się i przejął konto na profilu społecznościowym 33-latka z gminy Łuków. Następnie napisał do jego znajomych prośbę o kod BLIK, potrzebny do realizacji płatności. W tej sposób oszust wyłudził 2500 złotych. W tej sprawie poszkodowane są dwie osoby, 20-latka i 25-latek z gminy Łuków.

Prowadzący postępowanie policjanci ustalili, że pieniądze te zostały wypłacone 10 września 2019 roku, przez młodego mężczyznę w jednym z bankomatów w Sopocie przy ul. Monte Cassino. Wizerunek sprawcy wypłacającego pieniądze zarejestrowały kamery monitoringu i bankomatu.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3

Osoby, które rozpoznają tego młodego mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie tel. 25 797 62 64, lub 25 797 62 41, ewentualnie z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

(fot. pixabay.com, Policja Łuków)

7 komentarzy

  1. Może jakaś nagroda? Tak bezinteresownie wydać znajomego, to obciach.

  2. Luków miasto.. 😀

  3. Zapewniamy anonimowość.To w jaki sposób zostanę przesłuchany w charakterze świadka i oficjalnie przed sądem będę musiała podać swoje dane przed całą salą rozpraw.Tak jest.

    • To nie tak – zgłoś tylko gdzie przebywa albo jak się nazywa a sami go zwinął -nigdzie nie będziesz chodzić i żadnym świadkiem przecież nie jesteś !

  4. Głupi szczyl , ciekawe czy będzie mu wesoło w pierdlu jak mu naliczą kilka przestępstw …

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…