690 680 960

Podczas ucieczki przed policjantami wyskoczył z pojazdu

Biłgorajscy policjanci po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna w trakcie ucieczki wyskoczył z pojazdu.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w rejonie miejscowości Tereszpol w powiecie biłgorajskim. Policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazdem marki Nissan może poruszać się nietrzeźwy kierowca.

Pomiędzy miejscowościami Górecko Stare i Tereszpol Kukiełki mundurowi zauważyli opisywany pojazd. Kiedy policjanci podali kierowcy sygnał do zatrzymania się, ten zlekceważył polecenie i rozpoczął ucieczkę.

Mundurowi ścigali pojazd przez kilka kilometrów. W trakcie ucieczki kierujący nissanem wyskoczył z pojazdu i zaczął uciekać pieszo w kierunku lasu. Po kilkudziesięciu metrach został zatrzymany przez policjantów.

38-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec był nietrzeźwy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. W pojeździe oprócz niego znajdowało się dwóch mężczyzn, mieszkańców gminy Zwierzyniec, którzy również znajdowali się w stanie po użyciu alkoholu.

Wkrótce 38-latek stanie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

 1. „… ścigali przez kilka kilometrów … ” (?)
  A policjanci pistoletów nie pobrali z magazynów , czy bali się ich użyć ?
  A gdyby taki siny moczymorda przywalił na czołówkę z innym autem , przecież doszło by do tragedii . Widocznie policjanci mają w takich sytuacjach ” opatentowane ” wymówki ?

  • Jakby zabili innego wsióra z tego pojazdu? To dopiero by się działo łolaboga mordujo, takie dobre chłopy, a tak na prawdę powinno się ich wyeliminować na wieki.

  • wyluzuj z tym strzelaniem. policjant nie jest zabójcą na zlecenie

 2. brak w zagrożeniach kary odsiadki obligatoryjnej

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas