Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie osoby trafiły do szpitala. Sprawcą wypadku nietrzeźwy kierujący z zakazem prowadzenia pojazdów

Wczoraj w miejscowości Płonka doszło do wypadku z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Dwie osoby trafiły do szpitala, jedna z nich doznała poważnych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 14 w miejscowości Płonka w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Wstępne ustalenia wskazują, że 40-letni mężczyzna wyjeżdżając oplem ze swojej posesji nie ustąpił pierwszeństwa kierującej samochodem marki Suzuki.

W suzuki podróżowały cztery osoby, dwie z nich trafiły do szpitala. Po badaniach okazało się, że obrażenia 62-letniej kobiety są poważne.

Kierujący oplem był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało w organizmie 40-latka ponad 2,7 promila alkoholu. Co więcej mężczyzna posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Kierująca suzuki 42-letnia kobieta była trzeźwa.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Krasnystaw)

13 komentarzy

  1. Ciekaw jestem jak ta sprawa się zakończy i co mu zrobią.

  2. Czy sędziowie nie czytają tych informacji? Trzeba zaostrzyc kary dla pijaków-niech odpowiadają jak za próbę zabójstwa z premedytacją.

  3. Jak ludzie radzą sobie w codziennym w życiu jak nawet nie są w stanie upewnić się, czy wyjeżdżający z podporządkowanej ustępuje nam pierwszeństwa przejazdu?

  4. Do Bożena. 500 to on nie pobiera . On jest już dziadkiem. Narobił sobie problemów ale szkoda chłopa. Należy do tych co nie powinni nawet wąchać alkoholu. Nie wszyscy co biorą 500 są g…. warci proszę pani

  5. Asiu nie tłumacz się zakodowanym baranim łbom !

  6. Kiedy te SQsyny przestaną !?!?

  7. Do zadziwiony. Bo go znam. Dobry z niego chłopak i mechanik godny zaufania i polecenia. Tylko jak napisałam po alkoholu dostaje szajby. Było coś o karze dla rodziny wystarczająca kara czytać te komentarze. Nie znacie człowieka a już go skazaliscie . Smutne