Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podciął chorej żonie żyły, kobieta zmarła

Kolejne zabójstwo w naszym regionie. Nie żyje poruszającą się na wózku inwalidzkim kobieta. Sprawcą ma być jej mąż.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w miejscowości Kamionka w gminie Stoczek Łukowski. W godzinach wieczornych na terenie jednej z posesji interweniowali policjanci. W mieszkaniu zastali zakrwawione zwłoki kobiety oraz 68-letniego mężczyznę. Oboje byli małżeństwem.

Przez kilka godzin policyjni technicy pod nadzorem prokuratora prowadzili na miejscu czynności i zabezpieczali wszystkie ślady. Jak wstępnie ustalono, 66-latka chorowała na stwardnienie rozsiane i poruszała się na wózku inwalidzkim. Miała ona podcięte na przedramionach żyły u obu rąk, a zmarła w wyniku wykrwawienia.

Policjani zatrzymali 68-letniego męża kobiety. Po przesłuchaniu został on umieszczony w areszcie. Obecnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zabójstwa. Mężczyźnie grozi nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

2018-03-14 10:58:52
(fot. lublin112. pl)

22 komentarze

 1. Ja obca krajowca być, ale wiedzieć, że w Polska...

  Panowie bliźniacy nie mówili jednym głosemJeden zasłynął ze „zpieprzaj dziadu”, a ten drugi „wynalazł” obywateli gorszego sortu.
  Szkoda, że ten drugi nie ma szans na Wawel.

 2. Mi to wygląda na eutanazję?! 🙁

 3. Eutanazja . Tylko taka bardziej swojska. Wyrazy współczucia dla sprawcy i dla całej rodziny

 4. Ludzie nie macie pojęcia co się stało a na siłę snujecie jakieś teorie spiskowe, że tak chciała !!!
  chciałbym Was wszystkich poinformować, że moja mama kochała życie, pomimo, że od kilkunastu lat jeździła na wózku inwalidzkim. Miała dzieci, które bardzo kochała, miała mnóstwo znajomych, miała także męża alkoholika. Tak, to mój ojciec. Ojciec od zawsze był alkoholikiem, mimo, że sam tak nie uważał. Żal mi ojca, bo ciężko pracował i nic z tego nie miał. Jedynie na co go było stać, to na alkohol. Gdy był trzeźwy, to był dobrym ojcem i mężem, niestety gdy był pijany, to zawsze miał jakieś pretensje do mamy. Tego wieczoru coś mu odbiło.

  Może zamiast pisać bzdury, to jeden z drugim odmówcie modlitwę za duszę mamy. to Wam lepiej wyjdzie, niż to co robicie teraz.

Z kraju