Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podawał się za pracownika urzędu miasta. Okradł 90-latkę

Wczoraj po południu starsza mieszkanka Białej Podlaskiej straciła 4000 złotych. Kobieta przyjęła do swojego mieszkania osobę, której nie znała, a ta podszywała się pod pracownika urzędu miasta. Niestety, podczas nieostrożności starszej kobiety, intruz ukradł znajdującą się w domu gotówkę.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po południu na terenie Białej Podlaskiej. Nieznajomy mężczyzna zapukał do drzwi mieszkania 90-letniej kobiety, twierdząc, że jest pracownikiem urzędu miasta. Pod pretekstem konieczności zapisania wieku kobiety i kwoty jej posiadanych pieniędzy, poprosił ją o przyniesienie banknotu o nominale 200 złotych, aby móc spisać jego numery.

Starsza kobieta wyszła do innego pokoju, wzięła banknot z koperty i przekazała go nieznajomemu. Ten po spisaniu numerów zwrócił jej banknot. Razem z nieznajomym wrócili do innego pokoju, gdzie leżała koperta z pozostałymi pieniędzmi. Mężczyzna wydawał się zainteresowany także kwiatem, który miała kobieta. Po chwili opuścił mieszkanie.

Jednakże dopiero po jego wyjściu starsza kobieta zorientowała się, że razem z nieznajomym zniknęły jej pieniądze. Natychmiast powiadomiła policję o całym zajściu. Straty oszacowano na 4000 złotych. Obecnie śledczy prowadzą dochodzenie w tej sprawie i poszukują sprawcy.

3 komentarze

  1. Dlatego tvp nie musiała się zbytnio wysilać żeby mieć wpływ na seniora

  2. Biedna emerytka miała kasę ????

  3. Złodzieja na tydzień do klatki hańby. Ale przedtem łapę obciąć po łokciu.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112