Podawał się za brata, bo nie chciał trafić do zakładu karnego

Uczestnik imprezy zakrapianej alkoholem trafił do policyjnej izby zatrzymań, a potem do zakładu karnego. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów tożsamości i podawał się za swojego brata. 29-latek miał ku temu poważny powód.

W minioną sobotę około godziny 3 w nocy opolscy policjanci interweniowali na jednej z posesji w Kluczkowicach. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, że odbywa się tam głośna impreza zakrapiana alkoholem. Na miejscu funkcjonariusze zastali agresywnego mężczyznę, który nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.

Mężczyzna mówił policjantom, że jest mieszkańcem powiatu chełmskiego, ale jego oświadczenie wzbudziło duże wątpliwości mundurowych. Podczas sprawdzenia podanych informacji w policyjnej bazie okazało się, że zamieszczone tam zdjęcie osoby o podanych personaliach w żaden sposób nie przypomina mężczyzny, który się nimi posługiwał.

Jak się okazało, fałszywy chełmianin, w rzeczywistości był poszukiwanym do odbycia kary pozbawienia wolności mieszkańcem Kraśnika. Mężczyzna chciał przechytrzyć policjantów, ale mu si nie udało. Jak ustalili mundurowi, 29-latek ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

Pomimo rozpaczliwych prób uniknięcia odpowiedzialności, mieszkaniec Kraśnika trafił za kratki. Odpowie również za wprowadzenie policjantów w błąd co do swojej tożsamości.

(fot. Policja)

6 komentarzy

 1. Menel a nie profesor

  Sprytny gosc.

 2. Wieśniaki mają fantazje ,rownie dobrze mógł powiedzieć że jest burkiem z pod stodoły

 3. A mi się podobają te cwaniaki z LSM i innych osiedli w obsranych, brudnych dresach , gibający się pod biedrą i innymi sklepikami to jest „Elita” tego miasta . Ciągle tej Elity przybywa

  • O czym tym wiesniaku mówisz? Miasto to jest miasto. U ciebie na wichurze zapewne wszyscy cała wiocha co niedziela do kościoła. Bo jak nie pójdziesz to już będą pytać,a czego cię nie było w kościele??he he. Nawet te ***

 4. Jaja nie mają obranych dresów tylko przemoczone w alkoholu i środkach odurzających

 5. Haha .Nie mają obsranych

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!