Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Po wyjściu z więzienia cieszył się wolnością niespełna 24 godziny. 19-latek urządził sobie „bandycki maraton” (wideo)

19-latek już następnego dnia po wyjściu z więzienia na wolność został zatrzymany za włamania i uszkodzenie mienia. Mieszkaniec powiatu bialskiego trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

26 komentarzy

 1. na monitoringu go obserwowano i tak pozno zareagowali szkoda dlaniego powietrza nic z niego nie wyrosnie tylko 200

 2. Resocjalizacja po polsku.

 3. Pieszy, który wybija szyby w pojazdach, którymi zamierza odjechać. Ach Ci piesi. Oni stają się coraz bezczelniejsi.

 4. Chodnik, droga pożarowa czy trawnik? To oczywiście nic do tematu nie ma, ale chciałbym zobaczyć ten „parking”, na którym stały uszkodzone pojazdy.

 5. Warto było go puszczać ? Taniej zutylizować;)

 6. zobaczył że piz ga na dworze, nic i tak nie będzie robił więc pyk pyk… i wraca do ciepełka, tv, jedzenia na nasz koszt! patola! on i system!

 7. Samochód to się trzyma w garażu. Jeżeli ktoś nie jest w stanie zadbać o bezpieczeństwo swojego mienia, to niech nie liczy, że ktoś zrobi to za niego.

  • A ty jesteś w stanie o to zadbać? O mienie ? O swoje bezpieczeństwo? Zaborca tak nas załatwił, że jedyne co możesz zrobić to rzucić w agresora telefonem czekając na połączenie z nr alarmowym…

  • matka ciebie całeż ycie powinna trzymać garaży pomyłko genetyczna

 8. A kiedy w końcu wieźniowie będą zobligowania do pracy i zapłaty min 50 % kosztu jaki generują. Ten najwyrażniej nie wiedziła co ma ze soba zrobić to zrobił co potrafi najlepiej aby wrócic do „domu” tylko dlaczego na nasz koszt,

 9. Ludzie się zastanawiają za co opał kupić, za co żryć kupić, za co rachunki zapłacić, jak robotę utrzymać a tu cF€1a karmią za moje i pierdzi w tapczan w ciepełku lejąc na wszystkich ! [***] !!

 10. Jedna mała ołowiana kulka załatwia problem resocjalizacji tych,którzy się jej opierają.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo