Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Po wyjściu z więzienia cieszył się wolnością niespełna 24 godziny. 19-latek urządził sobie „bandycki maraton” (wideo)

19-latek już następnego dnia po wyjściu z więzienia na wolność został zatrzymany za włamania i uszkodzenie mienia. Mieszkaniec powiatu bialskiego trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek 19-letni mieszkaniec powiatu bialskiego opuścił więzienne mury Zakładu Karnego we Włodawie. Mężczyzna odsiadywał tam wyrok za włamania.

Po wyjściu z więzienia młodzieniec urządził sobie „bandycki maraton”. Przemierzając w nocy ulice Włodawy wybił szyby w 3 pojazdach pozostawionych na jednym z parkingów. Jednym z nich próbował odjechać, lecz próby odpalenia auta „na krótko” spełzły na niczym.

Kiedy znudził się samochodami, włamał się do punktu strzyżenia psów, a na koniec wybił szybę w witrynie sklepu. Swoim zachowaniem spowodował kilkutysięczne straty.

Sąd już zdecydował, że najbliższe 3 miesiące 19-latek spędzi w tymczasowym areszcie. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. wideo Policja Biała Podlaska)

26 komentarzy

  1. Tylko utylizacja.

  2. Z niego nic nie będzie
    Szkoda kasy na niego i procedur
    Dół z wapnem albo na karmę dla psów

  3. Powinien nad sobą zacząć pracować. Stać go pewnie na więcej niż marnowanie sobie życia.

  4. Gdzie takiego umieścić skoro go ktorki wyrok nawet nic nie nauczył i nic nie zrozumiał? Po dłuższym wyroku dalej nic nie będzie rozumiał i kolejnym razem jak wyjdzie to albo kogoś zgwałci albo zabije. Takich to na łańcuch koło domu na wsi albo do kaloryfera w bloku. Żeby rodzina utrzymywała. Albo przymusowe obozy pracy jak w Rosji. Nic z takimi ludźmi więcej zrobić się nie da.