690 680 960

Po śmiertelnym wypadku zablokowana droga krajowa nr 17. Jedna osoba zginęła w zderzeniu osobówki z autobusem

Po nocnym, tragicznym wypadku, całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 17 na trasie Tomaszów Lubelski – Hrebenne. W zderzeniu autobusu z pojazdem osobowym jedna osoba zginęła, a jedna została ranna.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 3 w miejscowości Zatyle w powiecie tomaszowskim, na trasie Tomaszów Lubelski – Hrebenne. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu autobusu z pojazdem osobowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w bocznym zderzeniu pojazdów jedna osoba poniosła śmierć, a jedna została ranna.

Obecnie droga krajowa nr 17 jest całkowicie zablokowana do odwołania. W rejonie wypadku cały czas pracują służby, policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

AKTUALIZACJA 7:30

Na drodze krajowej nr 17 w rejonie wypadku ruch został przywrócony.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

2 komentarze

 1. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Tak to bywa na polskich drogach, kiedy do wypadku jedzie tylko dwóch policjantów, wtedy kierowaniem ruchem drogowym zajmują się specjaliści od sikawek, sprzątania (no i od odłączania akumulatorów).
  Często bywa tak że całą drogę blokują nie uczestnicy wypadku i śmieci po nich, a ekipy ratownicze, najczęściej strażacy.

  • Ty to masz jakieś uprzedzenie do służb mundurowych. Chyba nie bywałeś nigdzie na świecie i niewiele widziałeś.

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie