Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Po południu brał udział w kolizji z autobusem. Wieczorem o mało nie doprowadził do wypadku (wideo)

W południe na jednym z lubelskich skrzyżowań zderzył się z autobusem. Kilka godzin później ten sam kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu w innej części miasta.

W środę informowaliśmy o zderzeniu dwóch pojazdów, jakie miało miejsce w południe na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Prusa i Dolną 3 Maja opel zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej.

Zarówno kierowca autobusu, jak też kierujący autem osobowym obywatel Zimbabwe nie poczuwali się do winy. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności, jak nam przekazano, analizowane miały być zapisy z kamer monitoringu.

Tymczasem kilka godzin później skontaktował się z nami jeden z mieszkańców Lublina, który wieczorem o mało nie zderzył się z tym samym oplem. Jego kierowca na ul. Agatowej zignorował oznakowanie i wjechał wprost przed jadące auto,

Na szczęście mężczyzna poruszał się z niewielką prędkością i zdołał natychmiast zareagować i nacisnąć na hamulec. Obywatel Zimbabwe pojechał zaś dalej, jakby nic się nie stało.

Po południu brał udział w kolizji z autobusem. Wieczorem o mało nie doprowadził do wypadku (wideo)

Po południu brał udział w kolizji z autobusem. Wieczorem o mało nie doprowadził do wypadku (wideo)

(fot. lublin112, wideo – nadesłane)

Autor: redakcja

20 komentarzy

 1. Zabrać prawko bambo.

 2. A pewnie zaiwaniał od 5 rano.
  Skończyć z patologią „partnerów” w przewozach pasażerskich, wprowadzić tam płacę minimalną (czy się stoi, czy się leży, 22,80 za godzinę się należy) to po pierwsze nie będą jeździć „nieprzytomne z niewyspania zombie”, a po drugie trochę się ten rynek ucywilizuje.

  Wydaje mi się, że problemem nie jest to, kto jeździ, ale to, że jeżdżą w przewozach ludzie notorycznie przemęczeni, a nierzadko pod koniec dnia im wychodzi, że dostają poniżej 10 zeta za godzinę.
  Taki tam turbokapitalizm w kraju nadwiślańskim.

 3. Dlaczego murzynowi nie zabrano prawa jazdy po pierwszym zdarzeniu?

  Dalej jeździ bez świateł z tyłu a ewidentnie kupił prawo jazdy na targowisku u siebie, albo z kolegą razem się zrzucił i jeżdżą na jednym.

 4. To „brat” hahahahahahahahahahahaa.

 5. Redakcjo ta kolizja z autobusem to była po południu czy w południe . Pozdrawiam,.,.,.,.

 6. Ledwo z drzewa zlazł a już za kierownik siada!

 7. Nadal nie poczuwa się do winy 😉