690 680 960

Piroman grasuje na Bronowicach. Nocne pożary na osiedlu, wszystko to podpalenia (zdjęcia, wideo)

Pięć zastępów straży pożarnej przez ponad godzinę gasiło pożar wiaty śmietnikowej przy ul. Pogodnej w Lublinie. Noc wcześniej w pobliżu miały miejsce trzy tego typu pożary.

We wtorek po godzinie 22 w płomieniach stanęła wiata śmietnikowa przy ul. Pogodnej w Lublinie. Ogień bardzo szybko objął całe wnętrze budynku, co więcej, istniało ryzyko, że rozprzestrzeni się na znajdujące się za ścianą garaże. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz pogotowie energetyczne.

Akcja gaśnicza, w której brało udział pięć zastępów straży pożarnej z Lublina i Głuska, trwała ponad godzinę. Jak wstępnie ustalono, przyczyną pojawienia się ognia było podpalenie. Co więcej, nie był to pierwszy tego typu pożar w tej okolicy.

 

 

Noc wcześniej płonęły wiaty śmietnikowe przy ul. Zimowej, Jesiennej a także Krańcowej. Tam również ogień nie pojawił się przypadkowo. Teraz sprawą zajmują się policjanci.

 

(fot. wideo – lublin112, nadesłane – Sebastian, Łukasz)

25 komentarzy

  1. A ja miałem zaszczyt zobaczyć dwa zastępy wozów strażackich właśnie po 22 jak cisneli szybko przez Zygmuntowskie aż kurz leciał mało się nie przewrocilem z rowera haha

  2. Ciśnienie jak u chorego na prostatę!
    Mamusia na działce do podlewania warzyw z widociągu ma większe!

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas