690 680 960

Koronawirus w Prywatnym Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie. Nastąpi zmiana organizacji zajęć

We wtorek Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie poinformowało na swojej stronie internetowej o wykryciu u jednego z uczniów zakażenia koronawirusem. W związku z tym nastąpi zmiana organizacji zajęć w szkole.

Dzisiaj wieczorem Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie poinformowało na swojej stronie internetowej o wystąpieniu zakażenia koronawirusem u jednego z uczniów klasy III.

– W związku z wystąpieniem w naszej szkole potwierdzonego wynikami badań przypadku zakażenia SARS-CoV-2 u ucznia klasy III LO, uczniowie klas III A, B, C liceum pozostają w domu od 9 września do dnia 14 września 2020. Pozostałe klasy liceum oraz wszystkie klasy szkoły podstawowej uczęszczają na zajęcia do szkoły zgodnie z obowiązującym planem zajęć – czytamy w komunikacie.

Minionej doby na terenie województwa lubelskiego zarejestrowano 1 nowe ognisko COVID-19 w powiecie lubelskim (wycieczka na Mazury). Obecnie w regionie występuje 9 aktywnych ognisk (1 w fazie rozwojowej, 5 w fazie stabilnej, 3 w fazie wygaszania).

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Droga redakcjo, po co wstawiacie przy tym artykule zdjęcie karetki pogotowia na sygnale? Nie lepiej od razu foto karawanu pogrzebowego? Byłoby jeszcze groźniej…

 2. Są już opieńki na targu ?

 3. Chciałabym a by każda choroba przebiegała bez objawów, nowe pojęcia w medycynie „choroba bez objawów” Ha ha

 4. Koronościema atakuje

 5. Niedługo katar będzie pandemią.

 6. Nie przyzna się od której panienki załapał.

 7. Zaraz tylko patrzeć będą zamknięte wszystkie szkoły, przedszkola… Zamkną sklepy i każą siedzieć w domu. Pożyliśmy w wolności na czas wyborów…

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas