Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany traktorzysta wjechał w ogrodzenie. Został przygnieciony przez ciągnik

Był tak pijany, że nie był w stanie dmuchać w alkomat. Za to wsiadł do ciągnika i ruszył przed siebie. Daleko jednak nie zajechał.

W czwartek około godz. 22:00 w miejscowości Tchórzew w powiecie radzyńskim, 29-letni mieszkaniec gm. Borki pomimo tego, że był kompletnie pijany, wsiadł za kierownicę ciągnika rolniczego i ruszył przed siebie. Jadąc drogą gminną w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drewniane ogrodzenie jednej z posesji. W wyniku tego ursus się przewrócił a jego kierowca wypadł i został przygnieciony przez pojazd.

Na pomoc ruszyli okoliczni mieszkańcy. Powiadomili służby ratunkowe a następnie wydostali mężczyznę z pułapki. Potem przekazali go przybyłej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jak się okazało, był on tak pijany, że pomimo wielokrotnych prób, nie był w stanie dmuchać w alkomat. W związku z tym pobrana od niego została krew do badań.

Co więcej, nie był w stanie sobie przypomnieć gdzie ma dokumenty, zarówno swoje jak i pojazdu którym się poruszał. Teraz gdy mężczyzna dojdzie do siebie, odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem po pijanemu. Grozi mu do 2 lat więzienia.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-06-13 09:30:24

6 komentarzy

  1. świetne zdjęcie radiowozu,

  2. Co to zdjęcie ma ilustrować ? Pijanego ? Traktorzystę ? Czy ogrodzenie ?

  3. Jasiek z pod lasa

    Jak tak koniecznie chcecie fotki szanownego denata, to udajcie się na jego pogrzeb, jest taki zwyczaj, że znim trumna spocznie w dołku to ściąga się wieko i 'żegna” się ze zmarłym – sfotografuj, dołącz… ja też popatrzę.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo