690 680 960

Pijany kierowca zakończył jazdę przy torowisku. Chciał zrzucić winę na żonę

Miał ponad trzy promile, bełkotał i nie mógł utrzymać równowagi. Jednak usiłował wmówić policjantom, że to nie on kierował lecz jego żona.

W piątek rano, kierujący lancią mężczyzna, jadąc ulicą Gospodarczą w Krasnymstawie, stracił w pewnym momencie panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto zjechało na pobocze a następnie spadło ze skarpy zatrzymując się na boku tuż przy samym torowisku. Świadkowie zdarzenia natychmiast powiadomili o wszystkim policję.

Gdy na miejsce dojechali funkcjonariusze, zastali leżący na boku samochód a obok stojącego mężczyznę. Już na pierwszy rzut oka widać było, że jest on kompletnie pijany. Bełkotał i nie mógł utrzymać równowagi. Badanie alkomatem wykazało, że 50-letni mieszkaniec Krasnegostawu miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

Na pytanie mundurowych, kto kierował samochodem stwierdził, że jego żona. Jednak policjanci szybko zweryfikowali tę informację i zebrali na miejscu materiał dowodowy świadczący o tym, iż to 50-latek siedział za kierownicą lancii w momencie zdarzenia. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania, jego samego przetransportowali do aresztu.

Mieszkaniec Krasnegostawu usłyszy niebawem zarzuty kierowania samochodem pod wpływem alkoholu. Oprócz utraty uprawnień do kierowania grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Pijany kierowca zakończył jazdę przy torowisku. Chciał zrzucić winę na żonę

(fot. policja)

10 komentarzy

 1. Tam nawet jak się jest trzeźwym, to ciężko jest się zmieścić w zakręcie

  • Hamulec, mówi ci to coś? Ul. Budowlana lublin. Przepiękny zakręt, nigdy nie widziałam żeby tam ktoś się nie zmieścił. Ludzie chamują, redukują bieg i takie tam inne czarodziejskie sztuczki. nauczysz się 🙂

 2. Niech kurka zaczną wsadzać siniaków do puchy, może po wielu takich przypadkach odechce się moczymordom jeżdżenia po pijaku. Bo jak narazić to w d… mają policję i innych użytkowników drogi.

  • Dyrdymałko prasowy

   Pomyśl Lolll – na tylu zatrzymanych będących pod wpływem moczymordów (nie zapominajmy o ćpunach) za kierownicą, chcąc ich zamknąć za kratkami trzeba by chyba jedno z większych miast przeznaczyć na takich chętnych.
   Chyba, że ktoś wreszcie dogada się z carem Putinem co do użytkowania Syberii.

   • lepiej wprowadzić prawo konfiskaty auta i dotkliwych kar finansowych, a gwarantuję, ze to pomoże, tylko jest jeden problem z Rzepą na czele, czyli Trybunałem tzw. Konstytucyjnym, który w obawie, iż kolesie stracą dobre samochody, nakazał orzeczenie ze skepla rónych aktów o rzekomej niezgodności z konstytucją

 3. ja tylko jestem ciekawa czy ta żona rzeczywiście z nim jechała…bo jak tak, to większej idiotki nie ma skoro z takim pijanym wsiadła do samochodu

 4. taka ladna Lancia Dedra byla… 🙁

 5. Żona też była pod wpływem alkoholu, że się na to wszystko zgodziła???Powinna zamontować mu w aucie blokadę alkoholową – wtedy po alkoholu nie uruchomił by auta.

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas