Pijany kierowca bmw wjechał w autokar. Chciał uciec

Kierowca bmw uderzył w tył autokaru, a następnie usiłował zbiec z miejsca zdarzenia. Uniemożliwili mu to pasażerowie oraz kierowca autokaru. Sprawca kolizji miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W czwartek wieczorem puławscy policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym na ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego w Puławach. Z relacji zgłaszającego wynikało, że sprawca chciał uciec.

– Na miejscu interweniowali funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy zatrzymali awanturnika i ustalili co się dokładnie wydarzyło. Z relacji świadków wynikało, że tuż po tym gdy kierowca autokaru zatrzymał się przed skrzyżowaniem, w tył jego pojazdu uderzyło bmw. Jego kierowca wysiadł i próbował uciec z miejsca, ale został zatrzymany przez pasażerów i kierowcę autokaru – relacjonuje zdarzenie mł.asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Mężczyzna był wulgarny i agresywny. Policjanci zbadali trzeźwość awanturnika. 23-latek z powiatu kozienickiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

– Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Trafił do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności – dodaje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak.

2017-08-12 08:25:11
(fot. ilustr. lublin112.pl)

19 komentarzy

 1. Przywrócić Sądy 24 godzinne. Po wytrzezwieniu prze oblicze Temidy i jak kolizja to min. pół roku w pierdlu z ewentualną zamianą na 50.000 zł a jak wypadek to dłużej. Jak by tak było, nie jeden by się zastanowił, czy warto wsiadać za kółko i chałupę nieprędko zobaczyć jak i o tankowaniu C2H5OH na ten czas zapomnieć.

 2. Na przyszłość bezpieczniej by było dla wszystkich gdyby miał obok kierownicy założoną blokadę alkoholową Interlock Lion na przykład ma sąsiad a wszyscy w okolicy odetchnęli bo jest bezpieczniej.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie