Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany 25-latek wsiadł za kierownicę audi, uderzył w posesję. Nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania

W poniedziałek wieczorem kierowca audi w miejscowości Kolembrody zakończył jazdę na ogrodzeniu posesji. 25-latek był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 21 w miejscowości Kolembrody w powiecie radzyńskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca audi uderzył w ogrodzenie posesji.

Mundurowi ustalili na miejscu, że 25-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska na łuki drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Jak się okazało mężczyzna był kompletnie pijany.

Badanie alkomatem wykazało niemal 3 promile alkoholu w jego organizmie. Co więcej 25-latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za popełnione wykroczenie.

Pijany 25-latek wsiadł za kierownicę audi, uderzył w posesję. Nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

16 komentarzy

 1. To inny model samochodu. On jest tylko troszkę podobny do aŁdi.

 2. Dyrdymałko Eustachy

  Dorzy (ponoć) Bóg zrobił co mógł, tera resztę zrobią fachowcy

  • gdzie te czasy kiedy taki wsiok najwyżej furmanką jeździł…samochód na przydział kosztował mniej niż taki 5 letni na giełdzie…zaparkować można było praktycznie wszędzie, choć było mniej miejsc postojowych…niestety…to se ne wrati…

   • To se ne wrati znaczy „to się nie opłaci”. Jeśli nie wiesz co piszesz, to może też nie wiesz co robisz w życiu?

 3. Ilu rowerzystów uderza w pieszych nie mając uprawnień do kierowania pojazdami i jakoś afery nikt nie robi. Podwójne standardy

  • jacy/którzy rowerzyści nie mają uprawnień do kierowania?

  • A ile razy to razy piesi szturchają się między sobą w tłumie, albo nawet nadeptują sobie na stopy. Dawałbym za to zakazy chodzenia. Potrójne od razu, żeby działały skuteczniej.

  • Jeżeli jest przyzwolenie na jeżdżenie rowerami po chodnikach to do takich katastrof w ruchu lądowych będzie dochodzić.
   Tysiące razy powtarzałem, że do ruchu (a w miastach także do postoju pojazdów) służy jezdnia – a nie chodnik.

   • Franio w domu też zawsze rozmawiasz sam ze sobą ?? Musisz pod każdą wiadomością strzelić 5 odpowiedzi komentując sam swoje wypociny ? Może można Ci jakoś pomóc ?

 4. Ciekawe czy jakaś kara mu grozi?????