690 680 960

Po pijanemu dachował w rzece. Wydostał się z auta i poszedł do domu

Kolejny pijany kierowca, który liczył, że uda mu się dojechać do celu, w widowiskowy sposób zakończył swoją podróż. Auto, którym się poruszał wpadło do rzeki i dachowało.

 

Zdarzenie miało miejsce w sobotę przed godz. 23.00 w gminie Dzwola w powiecie janowskim. Mężczyzna kierujący fordem jechał lokalną drogą łączącą miejscowości Flisy i Szklarnia. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi, uderzyło w drewnianą barierkę, a następnie wpadło do rzeki i dachowało.

Gdy powiadomieni o wszystkim policjanci dojechali na miejsce, w aucie ani też w jego pobliżu nie było kierowcy. Jak się okazało, mężczyzna samodzielnie wydostał się z pojazdu, a później udał się pieszo w kierunku domu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i poddali badaniu alkomatem.

Wynik nie pozostawiał wątpliwości, 43-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Wkrótce odpowie on za jazdę po pijanemu, za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, utrata uprawnień do kierowania nawet na 10 lat a także wysoka grzywna.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-11-07 22:17:24

9 komentarzy

 1. i pojeździł i popływał 🙂

  • Jak miło przeczytać komentarz, który nie zawiera jadu – to wielka rzadkość 😉 . Chciałoby się częściej takie czytać. Nie chodzi tylko o wyśmiewanie sytuacji ale aby obyło się bez „opinii komisji ekspertów”, które nie będąc w posiadaniu konkretnych informacji (faktów) wyrażają swoje „jedyne i nieomylne wyroki” co do zaistniałej sytuacji – i nie tylko w tym konkretnym wypadku. Pozdrawiam.

   • ciekawe PTJ będzie miał takie radosne podejście gdy taki pijany kierowca wyląduje na nim lub na osobie mu bliskiej, będzie zbierał lajki na fejsbuczku: właśnie pijany kierowca potrącił moją matke lol 😛 ale masakra lol wjechał mi na starą.

    • Primo – niczego nie zrozumiałeś z tego o czym pisałem. Secundo – jeśli chodziło o mnie (bo pisanie niechlujne) to nie zbieram „lajków” ponieważ nie ma mnie na tym co nazwałeś „fejsbuczkiem”. Tertio – może prywatne wycieczki ze „scenariuszami” zachowaj dla kogoś bliższego?

  • To taki Triatlon bo na koniec jeszcze pobiegł ; )

 2. gorący chłopak ten na foto 🙂 prawie zima przecie a tu jak na lato 🙂

 3. Wie może ktoś jaka to jest teraz wysoka grzywna? Dzięki

 4. Kierowcy, którzy otrzeźwieją i przyswoją informacje, że nie można prowadzić po alkoholu mogą się ubiegać o skrócenie okresu pozbawienia prawa do prowadzenia auta. Pod warunkiem, że zamontują blokadę alkoholową w aucie.

Kursy walut

 • USD 4.4415zł -0.17%
 • GBP 5.4558zł -0.1%
 • EUR 4.6898zł 0.1%
 • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami