Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana kobieta przyjechała volkswagenem do komendy. Chciała potwierdzić autentyczność banknotów

Wczoraj do włodawskich policjantów przyjechała 51-latka, aby potwierdzić autentyczność banknotów, które dostała w ramach zaliczki od jednego ze swoich klientów. Jak się okazało, kobieta była nietrzeźwa.

Wczoraj po godzinie 17.00 do włodawskiej komendy zgłosiła się 51-latka. Kobieta powiedziała dyżurnemu, że ma podejrzenia, co do autentyczności posiadanych banknotów o nominale 200 złotych.

– Nadmieniła, że prowadzi działalność gospodarczą. W poniedziałek dostała pieniądze od jednego z klientów w ramach zaliczki i jeden z nich wydał jej się fałszywką. Policjant w trakcie rozmowy wyczuł od niej alkohol. Kobieta przyjechała do komendy volkswagenem. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że 51-latka ma w organizmie ponad pół promila alkoholu – informuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy i sprawdzili autentyczność gotówki. Żaden z 5 banknotów nie okazał się być fałszywym. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ

Burze znów możliwe na obszarze woj. lubelskiego. Potem nadejdą przymrozki

10 komentarzy

 1. Oj pusta 😂😂

 2. nadaje się na członka komisji śledczej basenowego i kałboja

 3. Ale przynajmniej się dowiedziała, że kontrahent solidny. Będzie na przyszłość…

 4. Mieli zabierać auta ale hyży w trosce o żelazny elektorat uwalił ustawę.

  • poczekajj do kwietnia pisowcu

  • Sprawdź dokładnie. A tak w ogóle jeśli już, to przypomnę, że punkty były na 2 lata, ale pis w trosce o swój elektorat przed wyborami zmienił na rok

 5. Co mnie tam pijaczka. Czy banknoty były prawdziwe ?

 6. Jak to trzeba miec mózg zryty przez alkohol, zeby po pijaku na komende samochodem jechac

 7. Może podjechała trzeżwa.Przy wysiadaniu machnęła setuchnę,a nikt widział w mroku jak było.Konsekwencje grożą za jazdę pod wpływem,a nie podczas przebywania na komisariacie.

 8. Przynajmniej od razu zaliczkę na mandat miała.

Dodaj komentarz