Pieszy bez odblasków szedł jezdnią w miejscu nieoświetlonym. Zginął po potrąceniu przez audi

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który został wieczorem potrącony przez audi. Nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 19 w Mizarach w gminie Stoczek Łukowski w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe zostały poinformowane o potrąceniu osoby pieszej przez samochód osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi poza obszarem zabudowanym, w miejscu gdzie nie było oświetlenia ulicznego. Pieszy, który nie posiadał żadnych elementów odblaskowych znajdował się na jezdni i został potrącony przez samochód marki Audi.

Mężczyzna doznał rozległych obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia. Ofiarą jest 60-latek z gminy Stoczek Łukowski. Kierujący samochodem 61-letni mieszkaniec gminy Krzywda był trzeźwy. Teraz policjanci pod nadzorem Prokuratora będą prowadzili śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

(fot. policja)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. cdn niestety bo świadomość bycia widocznym w takich miejscach ludzi ze wsi jest zerowa ….

  • ojojojo, jakaż to tragedia we wsi, bo mają blokadę umysłową wieśniaki i nigdy się nie nauczą ,więc jak dla mnie w takim przypadku rodzina denata powinna pokryć koszty naprawy uszkodzonego auta.

   • Natomiast Panska rodzina powinna pokryc koszty strat moralnych narodu, ktory mial nieszczescie przeczytac Panskie brednie. Zanieczyszczasz pan przyrode.

 2. Policja powinna nieoznakowanych pieszych ścigać bezwzględnie a ten obowiązek powinien być rozszerzony na teren zabudowany bez oświetlenia bo to to samo co po za teren zabudowanym.

 3. Może podnieść mandat do 500 zł to się nauczą

 4. Tak, bo w mieście to są tacy inteligentni ludzie że szok…banda ograniczonych intelektualnie troglodytów bez elementarnej wiedzy na podstawowe sprawy….

 5. Kto w takim wypadku płaci za zniszczenia audi jeśli sprawca zginął?

  • spadkobiercy . Niestety spadek to nie tylko aktywa jak traktor ale i pasywa czyli zobowiązania.

 6. Co do „wiejskiej blokady umysłowej” to się nie zgadzam, po lublinie lata po zmroku wielu oszołomów bez odblasków, w czarnym ubraniu a nie wszędzie jest dobre oświetlenie, ale żeby nie było że wszyscy piesi tacy są to widziałem tez osoby które miały odblaski na każdej kończynie. Widać dla kogo ile warte jest własne życie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online