690 680 960

Pięciu nastolatków uciekało saabem przed policjantami. Mundurowi użyli broni

Nie zatrzymał się do kontroli, a następnie uciekał przed policjantami. W trakcie pościgu 16-latek uszkodził dwa radiowozy, mundurowi musieli użyć broni.

W czwartek przed północą chełmscy policjanci zauważyli na ul. 3 Maja w Chełmie pojazd marki Saab, który wyjeżdżał z jednego z parkingów. Auto posiadało nieprawidłowe oświetlenie, więc mundurowi postanowili skontrolować pojazd.

Gdy dali sygnał do zatrzymania się, kierowca nie reagował i jechał dalej. Wtedy ruszyli za nim. Wsparcia udzielił im inny patrol pełniący służbę na terenie Chełma.

N ul. Hrubieszowskiej policjanci zablokowali pojazd, jednak kierowca nie dawał za wygraną. Ruszył samochodem w kierunku policjantów, następnie uszkodził dwa radiowozy. Wówczas funkcjonariusze wykorzystali broń służbową.

Kierujący saabem odjechał z miejsca. Długo nie ukrywał się przed policją, jeszcze tej samej nocy został zatrzymany. To 16-letni mieszkaniec Chełma. Jak się okazało wraz z nim jechało jeszcze czterech nastolatków. Dzisiaj z udziałem nieletniego będą wykonywane dalsze czynności procesowe.

(fot. Policja)

22 komentarze

  1. Co najwyżej wypadnie przez dziurkę po kuli 😀

  2. Powinni z bazuki ich odj…bać

  3. dół z wapnem dla zasrańców

  4. Serdeczne gratulacje składamy na ręce rodziców. Wasze dziecko wykształciło w sobie potencjalnego zabójcę. Gdzieście k*rwa byli w jego życiu???

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas