Piątkowa akcja policji: Sześciu kierowców straciło uprawnienia do kierowania

W piątek policjanci przeprowadzili akcję wymierzoną w piratów drogowych. Działania „Stop agresji na drodze” prowadzono zarówno w Lublinie jak też na drogach regionu. Sześciu kierowcom zatrzymano prawa jazdy.

35 komentarzy

 1. Kropla w morzu potrzeb. Kary nie odstraszają i nie skutkują. Po 3 miesiącach dodatkowo wprowadzić obowiązkowy powtórny egzamin. Wielu będzie miało problem z odzyskaniem uprawnień.

 2. „Stop agresji na drodze”, a łapią tylko za prędkość. Chore! Agresja na drodze najczęściej nie ma nic wspólnego z prędkością! Kolejna akcja mająca na celu wyciągnąć pieniądze od kierowców, którzy na dwujezdniowej, trzypasmowej ulicy gdzie nie ma ani jednej szkoły, przedszkola czy domu, jechali 70 km/h zamiast 50 km/h.

  • Solidarności ograniczenie do 70 kierujący golfem przekroczył prędkość o 54 km/h czyli leciał ponad 120. No sorry, ja rozumiem, że tam aż się chce czasami przycisnąć, ale to nie autostrada, masz po drodze przejście dla pieszych na które większość kierowców ma wywalone po całości. Do tego kilku Janów już się tam przytuliło do betonu, więc imho całkiem słuszny odbiór uprawnień. Na mełgiewskiej nie jest opisane gdzie, ale ta sama sytuacja, kilka przejść dla pieszych a idiota leci 120. Może dla Ciebie nie jest to agresja, dla mnie jest. Plusem jest to, że po wprowadzeniu nowych przepisów faktycznie mniej jest takich baranów 😉

 3. Policja niech się zainteresuje „mistrzem prostej” z zielonego Clio o rejestracji „KMY…”. Kolejny raz byłem świadkiem jak ten idiota szalał po ulicach Lublina przekraczając prędkość, wyprzedzając na przejściach dla pieszych, wymuszając pierwszeństwo, zajeżdżając drogę i hamując złośliwie gdy ktoś nie chciał go wpuścić przed siebie.

  • Idioty to sobie w rodzinie poszukaj i nikogo nie obrażaj 🙂 Preferuje jazdę po zakrętach bo prosta jest nudna i nie pokazuje umiejętności kierowcy toru nie ma jest ulica, trochę za dużo wyolbrzymiasz bo nie robię takich akcji że wyprzedzam na przejściach bo uważam na nich i puszczam ludzi 🙂 I zajeżdżam drogę osobom które lewym pasem jadą 40km/h i nie zjadą na prawy pas bo większość z was barany jeździcie jak w Anglii więc pamiętajcie że lewy pas to nie kółko różańcowe !

 4. Powiem tak. Prawo jest prawem, ale dlaczego policja łapie na szerokich arteriach, dwa pasy w obie strony, oddzielone pasem zieleni. Ok, może i niebezpieczne ale to jawne walenie na kasę. Tym bardziej że łatwo można nagrać o 10 kmh więcej, i po prawku.

 5. Wy sobie jaja robicie chyba 74 zapraszam was z radarem do wlotu na Lublin od strony Krasnika z jaka predkoscia jada auta

 6. no dobrze … ogłosili 6 ” sukcesów ” … a ile odnieśli porażek i kompromitacji ? … to wiedzą tylko Ci którzy widzieli te marne prowokacje …

 7. Robi się końcówka roku, policja musi się spieszyć by ten rok nie był gorszy z mandatami niż poprzedni. Polacy nie dajcie się złapać !!!!!!!!!! Zaraz się zrobi zimno każdy zacznie wolniej jeździć a policji się nie zechce nosa wystawiać na patrolu – dlatego teraz tak łapią. UWAŻAJCIE lepiej wolniej niż finansować mandaciki.

 8. Będzie kolejny artykuł.
  W sobotę widziałem panów na Solidarności, w niedzielę na Mełgiewskiej.
  Tępią durnych buraków, dla których miasto to tor wyścigowy, aż miło.
  No jak trzeba być ograniczonym, żeby na Solidarności czy Gomułki jechać ponad 120km/h… przecież tam są przejścia dla pieszych o ruchu niekierowanym (przy ogródkach działkowych w wypadku drugim i przy McPaszy w tym pierwszym)?

 9. Gdzie te wyscigi sie odbywaja? Pojechalbym popatrzec.

 10. sama prędkość nie zabija, prędzej brak kultury, brawura, a do tego przyczynia się też m.in. źle robiona infrastruktura, np. za dużo bezsensownych świateł, zakorkowanie miasta, nie robi się nic, żeby ruch był płynny, jakiś bardziej logiczny, przyjazny kierowcy, są miejsca, gdzie co kilkaset metrów są światła, ale nie ma nawet zielonej fali. Albo na zelwerowicza, po co tam tyle świateł? czemu nie robi się rond bez świateł?
  Jeśli chodzi o akcję stop agresji na drogach to powinni się skupić na kierowcach BMW i też audi, bo większość z nich to młode łby, pały

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)