Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pędził audi 127 km/h w obszarze zabudowanym. Dostał wysoki mandat, stracił prawo jazdy

28-letni kierowca audi przesadził z prędkością w obszarze zabudowanym. Dostał wysoki mandat, 15 punktów karnych, mundurowi zatrzymali również prawo jazdy mężczyzny na 3 miesiące.

Mieszkaniec powiatu janowskiego przekonał się czym grozi lekceważenie przepisów ruchu drogowego. Mężczyzna w miniony piątek po godzinie 17.00 pędził samochodem marki Audi w obszarze zabudowanym z prędkością 127 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 77 kilometrów.

– Kierowca został zatrzymany w Hedwiżynie przez policjantów z biłgorajskiej drogówki. Mężczyzna na trzy miesiące stracił uprawnienia do kierowania oraz otrzymał mandat karny w wysokości 2 500 złotych i 15 punktów karnych – informuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość wciąż jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

PRZECZYTAJ

Przeszkadzał strażakom, groził policjantom. Szybko się przekonał, że nie było warto (zdjęcia)

 

3 komentarze

  1. 1500PLN? Niech się cieszy, że dziadek z balkonikiem mu nie wbiegł na pasach. Bo wtedy byłoby 3000PLN i zawiasy. I grat do wymiany na kolejny. No i jeszcze skruchę by musiał wyrazić w sądzie – że on nie chciał i żałuje.

  2. chłop ze Spiczyna

    auto dla łosi??? Audi A Łosiem!!!

  3. Tylko15 punktów za taki manewr…..???!!! SKANDAL. Za to że metr przodu samochodu ” wsadziłem ” za zakaz przy wjeździe na Stare Miasto dostałem od służbisty ze straży ,, wiejskiej ,, k…a osiem. Chyba coś tu jest nie halo. Gość stwarzał zagrożenie dla innych ja nawet mrówki nie przejechałem. Polska…kocham ten kraj za jego patologiczne i absurdalne prawo, przepisy i resztę otaczającego mnie nonsensu. A zwłaszcza teraz moja miłość jest jeszcze bardziej autystyczna gdy muszę jeździć po tych ulicach naszpikowanych naturalnymi progami zwalniającymi potocznie zwanymi dziurami. Aż mi plomby z zębów wypadają. Nie mówiąc o tym że przy dobrym strzale można dostać wstrząśnienia mózgu. Za zdemolowany samochód może uzyskam odszkodowanie ale kto mi odda za dentystę ? Miłego. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz