Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pedofil z Zamościa składał seksualne propozycje 9-latce. Prosił o nagie zdjęcia

Dzięki reakcji ojca 9-letniej dziewczynki udało się zatrzymać 20-letniego mieszkańca Zamościa. Mężczyzna za pośrednictwem Internetu składał dziecku seksualne propozycje.

Policjanci z Zamościa zostali powiadomieni przez ojca 9-letniej dziewczynki, że nieznany mężczyzna, za pomocą internetowego komunikatora namawia jego córkę do przesłania nagich zdjęć. Ojciec 9-latki przeanalizował rozmowy nieznajomego z córką i podając się za dziewczynkę podjął dalszą rozmowę. W jej trakcie nieznajomy mężczyzna przesłał swoje nagie zdjęcia i prosił o podobne fotografie.

– Mundurowi namierzyli internautę. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Zamościa. We wtorek młodzieniec został zatrzymany. Pod zarzutem składania seksualnych propozycji małoletniej trafił do policyjnego aresztu – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

W zabezpieczonym sprzęcie 20-latka, komputerze i telefonie, policjanci ujawnili materiały z dziecięcą pornografią. Jak ustalono, młodzieniec zamieszczał również w Internecie ogłoszenia o treści erotycznej adresowane do małoletnich.

20-letni zamościanin za swoje postępowanie tłumaczyć się będzie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione czyny grozić mu może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

2015-12-19 09:28:30
(fot. wideo Policja Zamość)

19 komentarzy

  1. No niestety panie PATRYK D****** ul O********* (Drugi blok na przeciw wejścia do gimnazjum, pierwsza klatka od lewej), mam nadzieje, że zawiśniesz.

    • Tak ich jest dwóch , dla pewności drugiego też bym sprawdził bo z tego co wiem to z lekka chorą matkę mają co się przełożyło na synów z pewnością, Bóg wie co ten drugi ma w głowie bo ojciec też nie za bardzo sprytny jest.

  2. To ten co ma dwa konta na FB jak wyszukasz „Patryk D”

  3. Teraz w zakładzie niech go ru*ją aż mu d*psko pęknie

Z kraju