690 680 960

Pasażer Bolta przesiadł się do dacii. Po chwili oba pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się dzisiaj przed południem na jednym ze skrzyżowań w Lublinie. Jak się okazało, poszkodowanym był mężczyzna, który kilkadziesiąt minut wcześniej podróżował ze sprawcą jako pasażer.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 11 na ul. Zelwerowicza w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Poligonową zderzyły się dwa samochody osobowe: dacia i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca toyoty wjeżdżał w ul. Poligonową. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy dacii, który poruszał się ul. Zelwerowicza. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Jak nam przekazano, dacią poruszał się mężczyzna, którego kilkadziesiąt minut wcześniej kierowca Bolta przywiózł w okolicę al. Spółdzielczości Pracy. Tam mężczyzna przesiadł się do swojego auta, po czym po pewnym czasie obaj znów spotkali się na skrzyżowaniu. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane – Adrian)

14 komentarzy

  1. Z tymi Boltami to ktoś powinien zrobić porządek , czy oni mają tam prawa jazdy? tam jezdzi kto chce i dziadki i jacyś śniadzi , oni nie mają problemu skręcić w lewo z pasa na wprost pomimo że w lewo jest czerwone , czy zatrzymać się na środku ruchliwej drogi aby wysadzić pasażera lub go wziąć , nie znają miasta, przepisów też zresztą nie , a gdy zabierają grupę na dwa samochody to kierowcy najczęściej urządzają jeszcze wyścigi kto pierwszy dojedzie …sam przynajmniej raz na tydzień jako kierowca mam okazję spotkać się z ich umiejętnościami…od kolizji ratuje refleks

  2. Taki rebus na weekend, znajdź bola bez zajechanej lakierki xD

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas