690 680 960

Operator monitoringu miejskiego wypatrzył nietrzeźwego kierowcę. Zatrzymali go strażnicy miejscy

Wczoraj po południu pracownik monitoringu miejskiego przekazał informację strażnikom miejskim, że jeden z kierowców poruszających się pojazdem w Lublinie może być nietrzeźwy. Jak się okazało, nie mylił się.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 15 na ul. Bronowickiej. Funkcjonariusze straży miejskiej otrzymali zgłoszenie od pracownika monitoringu miejskiego, ze ul. Fabryczną w kierunku wspomnianej ulicy porusza się pojazd, którego kierowca może być pod wpływem alkoholu.

Pracownik monitoringu wspólnie ze strażnikiem miejskim pełniącym służbę w monitoringu śledzili trasę przejazdu auta, przekazując na bieżąco informacje patrolowi. Patrol strażników miejskich zlokalizował pojazd przy ul. Bronowickiej i uniemożliwił kierowcy dalszą jazdę.

40-latek kierujący pojazdem, poproszony o dokumenty oświadczył, że nie posiada prawa jazdy. W samochodzie znajdowało się dwoje pasażerów, 35-letni mężczyzna i 47-letnia kobieta. Po przyjeździe policjantów na miejsce zostało przeprowadzone badanie alkomatem. Jak się okazało, kierowca miał w organizmie niemal trzy promile alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do komisariatu celem przeprowadzenia dalszych czynności. Wkrótce postępowanie 40-latka oceni sąd.

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Gonić takich dryfujacych pijsakow po naszych ulicach…Brawa dla naszego partolu SM.

  2. Dobre wyniki mają parę lat temu 2 promile to był Aż, a teraz 3 promile i za fajerka.Dobra zmiana.Patologia teraz odsyła trzeba im dac jeszcze z 500.Proponowalbym jeszcze talony na alkohol na swieta „Jarek do dziela”.

  3. Proponowałbym kupić sobie blaszkę i postąpić zgodnie z instrukcją niejakiej p.Jachiry

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas