690 680 960

Zakończyły się poszukiwania 35-latki z Bełżyc, która zaginęła w Niemczech

Poszukiwana w ostatnich dniach mieszkanka Bełżyc, odnalazła się cała i zdrowa. Przebywa w Niemczech. Po otrzymaniu informacji od tamtejszych organów ścigania polscy policjanci odwołali swoje działania.

Policja odwołała poszukiwania 35-letniej mieszkanki Bełżyc, która zaginęła w Niemczech. Jak już informowaliśmy w ostatnich dniach, kobieta w środę 27 listopada udała się do Niemiec, gdzie miała uregulować sprawy urzędowe.

Po dojechaniu na miejsce skontaktowała się z najbliższymi, których poinformowała, że jest już u celu podróży. Potem kontakt z nią się urwał. Rodzina kobiety postanowiła więc poinformować o jej zaginięciu policję.

W środę po południu poszukiwania zostały odwołane. Wszystko dlatego, że miejsce pobytu 35-latki zostało ustalone. Jest ona cała i zdrowa. Jak nas poinformowano, kobieta znalazła się w zainteresowaniu niemieckich organów ścigania i miała zostać zatrzymana.

(fot. Google Street View/Robert)

8 komentarzy

 1. A podobno hitler kaputt ! Niech u siebie zatrzymują „turystów” z północnej afryki a nie Polaków się czepiają !!!

 2. Noi się wyjaśnilo.

  Aha. Więc to tak. Okazuje się że wcale nie jest taka święta.

 3. Po prostu poszła w tango…

 4. Tak święta nie była skoro nie powiedziała gdzie jedzie.

 5. Z dwojga złego to chyba lepiej,że odnalazła się w takich okolicznościach a nie innych.Tyle osób ginie w niejasnych okolicznościach i się nie odnajduje-zawsze jest to trauma dla rodziny i bliskich…A,że znalazła się w zainteresowaniu służb -no cóż,bywa😄

 6. ojciec dydrektor habilitowany

  a Nie mowiłem ?

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas