Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Okuninka: Policjanci ratowali osoby z tonącego roweru wodnego

W niedzielę policjanci patrolujący jezioro w Okunince udzielali pomocy osobom pływającym na rowerze wodnym. Kierujący nim mężczyzna był pod działaniem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Okunince na Jeziorze Białym. Policjanci zauważyli około 100 metrów od brzegu tonący rower wodny, na którym znajdowały się trzy osoby, 22, 31 i 19-latek z powiatu garwolińskiego.

– Policjanci natychmiast udzielili im pomocy zabierając ich na łódź patrolową i pomagając bezpiecznie dotrzeć do brzegu. Jak się okazało, jedna z osób, która kierowała rowerkiem znajdowała się pod działaniem alkoholu – informuje st. post. Elwira Tadyniewicz z włodawskiej Policji.

31-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 100 zł zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych.

2016-08-22 10:12:08
(fot. Policja Włodawa)

10 komentarzy

 1. Pomylili rowerek z wieśwagenem . Za ostro weszli w zakręt i pijany rowerkowy doprowadził do dachowania .

  • Jak redakcja znosi takie durne komentarze? W końcu moderujecie te komentarze…

   • Solejuk - w relacji na żywo prosto z ławeczki

    No i coś sie tak rozeźlił na „niko” – przecie to nie on ich na ten rower wsadził, a potem nie mazał skakać dp kieluniu do wody.

 2. Mieli farta. Niech sie ciesza ze żyja. Bo takie zabawy koncza sie zazwyczaj śmiercią.

 3. To był Wujek Edek z Garwolina, szerszenia kiedyś rozbił po pijaku 🙂

 4. Gdyby policjanci badali trzeźwość wszystkich którzy przebywają na rowerkach wodnych to szybko zarobili by na nową motorówkę.

 5. Brawo policjant Sylwester K. szacun dla Ciebie

 6. plyneli po pijaku ciekawe ile ryb potracili lopatkami rowerka ?

 7. A dla czego nie napisali dla czego ten rowerek toną, może był dziurawy albo w inny sposób niesprawny, ale najważniejsze jest to , że jeden gościu był po browarku i prawdopodobnie tonięcie rowerka nie było przyczyną alkoholu, tylko sprzętu i wypożyczającego uszkodzony sprzęt. Ale Policja przecież nie powie , ze sprzęt wadliwy, tylko że ktoś był pod wpływem bo jak można donieść na kolegę , który sprzęt pożycza!! Lepiej znaleźć kozła ofiarnego!!

 8. Po co było ratować pijaków.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo